Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-03-03

Į LNK eterį grįžta Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir laida „Mes pačios“

Nuo šeštadienio į LNK televizijos eterį sugrįžta daugelio žiūrovių pamėgta laida moterims „Mes pačios“ ir jos žinoma vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

„Praėję metai visiems atnešė nemažai iššūkių, o nusivylimų bei nerimo patyrėme daugiau nei džiaugsmo, todėl dabar pats laikas prasidedant pavasariui atgaivinti savo kasdienybę, pasirūpinti savo vidiniu ir išoriniu grožiu, viliantis, jog šie metai bus kur kas šviesesni“, – sako  laidos vedėja. 

Šeštadienio rytai vėl suteiks galimybę pasimėgauti rytiniu puodeliu kavos, išgirsti motyvuojančias sėkmės istorijas, taip pat sužinoti grožio industrijos naujoves, išmokti naujų kulinarinių subtilybių bei išgirsti įkvepiančių idėjų turiningam laisvalaikiui. 

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė įsitikinusi, kad mums visiems šiuo metu trūksta motyvacijos, kas visiškai nestebina, turint omenyje įtemptą žiemą, tačiau kas, jei ne mes pačios moterys pasirūpins savimi, savo grožiu bei siela? Pavasaris gamtoje pranašauja pradžią, todėl labai simboliška, kad laida prasidės pirmąjį pavasario šeštadienį.

„Tai bus ženklas, kad nuo šiol šeštadienio rytas bus skirtas geresnei mūsų savijautai, o ne po visos savaitės nuotolinio darbo susikaupusiai namų ruošai“, – kviesdama šeštadienio rytais įsijungti LNK, šypsosi Nijolė. 

Apie tai, kas svarbu moterims, kiekvieną šeštadienį 9.30 val. laidoje „Mes pačios“ per LNK. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: