Į naujas kino erdves kviečia Kino centras „Garsas”!

Kino centras „Garsas“ liepos 21 d., trečiadienį, 19 val. skelbia kupiną staigmenų atidarymą. Žiūrovų laukia nauja moderniai įrengta kino salė, talpinanti 121 kinomaną. Nauja kino erdvė kviečia visus į pirmą kino seansą adresu Klaipėdos g. 146, Panevėžys.

Tarptautiniuose festivaliuose įvertinti ir žiūrovų pamėgti europiniai filmai, naujausios premjeros ir lietuvių kūrėjų darbai, vertingos kino retrospektyvos, linksmiausia animacija bei įdomiausi edukaciniai filmai grįžta su ypatingu kino repertuaru, praturtinančiu panevėžiečių išlavintą kino skonį. Naujos kino erdvės pakvies į turiningą laisvalaikio praleidimą šeimas, romantiškus seansus porelės galės žiūrėti patogiose „meilės foteliuose“, kino gurmanų laukia susitikimai su filmų kūrybinėmis grupėmis, „Veidrodžio ložės“ klubo intelektualios diskusijos, o edukacinės erdvės kvies į įdomias kino pamokas, ekskursijas bei kūrybines dirbtuves.

Atidarymo vakarą kino centras „Garsas“ žiūrovams turi parengęs ir dar vieną novatorišką staigmeną − naujo LED ekrano pristatymą, kurio kokybės parametrai ir spalvų ryškumas suteiks žiūrovams galimybę kino seansus po atviru dangumi žiūrėti ir dienos metu.

19 val. kviečiame žiūrovus susirinkti pievelėje prie kino centro „Garsas“, Klaipėdos g. 146, kur lauks raudonas kilimas, gaivūs gėrimai ir naujų kino erdvių pristatymas. Čia  kinomanų laukia ir dar viena ypatingai miela staigmena, apie kurią žiūrovai sužinos tik atidarymo vakarą. Atsigaivinus ir pasimėgavus LED ekrano vaizdais, žiūrovus pakviesime patogiai įsitaisyti naujos salės kėdėse, o visą kino salę užlies nuostabiai kerinčių bei viliojančių kvapų palytėtas vakaro kino seansas. Atidarymo filmas − naujausia prancūzų režisieriaus ir scenaristo Gregory Magne komedija „Kvepalai“ (Les parfums, 2020).

Filmo herojė Anė Valberg (aktorė Emmanuelle Devos) kažkada buvo tikra kvepalų industrijos pažiba. Išskirtinę uoslę ir neeilinį talentą turinti moteris kūrė didžiulės sėkmės sulaukiančius kvepalus ir pati galėjo rinktis, su kuo nori dirbti. Tačiau vieną dieną nutinka pats baisiausias dalykas parfumeriui: Anė praranda uoslę.

Nors užsakymai staigiai išsenka (gandai mados industrijoje sklinda itin greitai), prisitaikyti prie naujos realybės Anei sekasi kur kas sunkiau. Pripratusi prie pagyrų ir liaupsių, savanaudiška, temperamentinga ir arogantiška moteris ir toliau elgiasi kaip diva, nekreipdama dėmesio į aplinkinių jausmus bei norus. Jai atleidus jau kelintą asmeninį vairuotoją, likimas ją suveda su Giljomu (akt. Grégory‘is Montel‘is). Sudėtingą skyrybų procesą išgyvenantis vyras tiesiog privalo išlaikyti šį darbą, jei nori ir toliau matytis su savo dešimtmete dukra.

Sunkiai pakęsdami vienas kitą, tačiau priversti bendradarbiauti, Anė ir Giljomas pamažu ima keistis. Kasdien vienas apie kitą sužinodami kažką naujo, jie ima geriau pažinti ir patys save. O kadangi nė vienas nepasižymi itin išlavintu gebėjimu patylėti, jų pastebėjimai, komentarai ir replikos, nors ir ne visuomet malonios, atveria akis dėl dalykų, apie kuriuos niekas kitas jiems niekuomet nėra užsiminęs. Nauja prancūziška komedija žiūrovus pakvies pagalvoti apie tarpusavio santykius, vidines baimes, džiaugsmą ir gyvenimo grožį.

Liepos 21 d. 19 val. kino centro „Garsas“ naujų erdvių pristatyme ir Didžiosios salės atidaryme laukiami visi kino gerbėjai, gurmanai bei ištikimiausi Garso žiūrovai.

 Daugiau informacijos: www.garsas.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: