Į pagalbą – animaciniai Amsio patarimai

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos biuro Prevencijos poskyrio specialistės, vykdydamos nepilnamečių teisės pažeidimų prevenciją, organizuoja vaikų teisinį švietimą, pateikia informaciją apie policijos darbą, skatina vaikus ateityje pasirinkti šią profesiją.

Gegužės 5–8 dienomis Prevencijos poskyrio specialistės ir bendruomenės pareigūnės svečiavosi Panevėžio miesto lopšeliuose-darželiuose ir mokyklose. Amsis su pareigūnėmis aplankė lopšelius-darželius: „Jūratė“, „Pušynėlis“, „Varpelis“, „Gintarėlis“ ir „Saulėtekio“ gimnaziją.

Darželinukams policijos komanda papasakojo apie saugų elgesį gatvėje ir namuose, priminė atšvaitų naudą. Vaikai smalsiai apžiūrėjo policijos specialiąsias priemones, domėjosi prevenciniame automobilyje esančio mini muziejaus eksponatais. Jie klausėsi ne tik pareigūnės pamokymų, bet džiaugėsi ir policijos bičiulio Amsio draugija, meiliai glaudėsi prie jo ir prašė kvietė atvykti į svečius dar kartą.

Gegužės 8 dieną „Saulėtekio“ gimnazijoje 1–4 klasių mokinius pareigūnės informavo apie saugumą vasaros atostogų metu, atsargumą prie vandens telkinių ir žaidžiant kieme, apie dviračio šalmo bei šviesą atspindinčios liemenės būtinumą važiuojant dviračiais. Gimnazistams parodė policijos specialiąsias priemones, paaiškino jų paskirtį ir panaudojimą, priminė saugaus elgesio gatvėje ir namuose taisykles.

Džiugu, kad dauguma vaikų žino, kaip elgtis gatvėje, kur segti atšvaitą, ką daryti, kai paskambina telefoniniai sukčiai! Vaikai teigė, kad daug išmoko žiūrėdami animacinius Amsio patarimus.

 

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: