Į pagalbą – daugiabučių namų gyventojams

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato Viešosios tvarkos skyrius gavo informacijos, kad Vilniaus g. 17, 19 (judėjimo „Saugi kaimynystė“ nariai) ir 21 namų gyventojai nepatenkinti vaikais, kurie žaisdami mėto kamuolius į namo sienas, triukšmauja, žaidžia prie pastatytų automobilių, taip pat dėl nepatogumų, kuriuos sukelia sunkiasvorių transporto priemonių sugadinta kelio danga, atvirų turgaus vartų, Panevėžio gyventojų, pažeidžiančių kelio ženklo „Tik tarnybiniam transportui“ apribojimus.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus nepilnamečių reikalų specialistės V. Kalnutienė ir D. Šarkauskienė, bendruomenės pareigūnė L. Keblienė birželio 3 dieną nuvyko į sušauktą gyventojų susirinkimą. Atvyko ir Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Ramūnas Vyžintas, Viešosios tvarkos skyriaus pavaduotoja Rosita Baltutytė, dar 6 specialistai iš įvairių Panevėžio miesto savivaldybės skyrių.

Susirinkimo metu išklausyti šių namų pirmininkų ir kitų aktyvių gyventojų skundai dėl nedrausmingo vaikų elgesio ir kitų nepatogumų. Gyventojams specialistai pristatė įstatymus, kuriais vadovaujantis galima pagerinti susidariusią padėtį, minėjo taikomą atsakomybę už pažeidimus.

Policijos pareigūnai žadėjo pagelbėti užtikrindami viešąją tvarką ir rimtį, o Panevėžio miesto savivaldybės atstovai – apie problemų sprendimo būdus ir pasiektus rezultatus atsakyti raštu.


Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

5 Comments

  • Pons direktoriau,su tokiu savo padejeju is desines tikrai nieko nenuveiksi, tai stagnacijos ir kad nieko nedaryti GENIJUS

  • Pons direktoriau,su tokiu savo padejeju is desines tikrai nieko nenuveiksi, tai stagnacijos ir kad nieko nedaryti GENIJUS
    Atsiprašau is kaires su raudonais šaravarais,t,y baltiniais

  • Patarkit, kaip įveikti vagis butuose, mašinose, soduose.Neužtenka kad išvagia kas papuola, bet išlaužo duris, sudaužo, išniekina.Buvo spaudoje nuotrauka sodo vagišių, reiktų parodyti jų kiekvieno veidus, kas jų tėvai.ar jie alkani kad taip griauna kitiems gyvenimus.? Per gyvenimą išgydžiau ne vieną labai sergantį kūdikį, vaikelį, o kai jie užauga, jie mane apvagia,mane pažemina.Tai gal nereikia to daryti ?

  • Aina pakėlė R.Vyžintą pareigose. Sudarant koalicija jis buvo administracijos direktoriaus padėjėjas, dabar AINA jį vadina administracijos direktoriumi 🙂

  • Ne padėjėjas, o PAVADUOTOJAS 🙂

Leave a Reply