Į pagalbą – daugiabučių namų gyventojams

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato Viešosios tvarkos skyrius gavo informacijos, kad Vilniaus g. 17, 19 (judėjimo „Saugi kaimynystė“ nariai) ir 21 namų gyventojai nepatenkinti vaikais, kurie žaisdami mėto kamuolius į namo sienas, triukšmauja, žaidžia prie pastatytų automobilių, taip pat dėl nepatogumų, kuriuos sukelia sunkiasvorių transporto priemonių sugadinta kelio danga, atvirų turgaus vartų, Panevėžio gyventojų, pažeidžiančių kelio ženklo „Tik tarnybiniam transportui“ apribojimus.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus nepilnamečių reikalų specialistės V. Kalnutienė ir D. Šarkauskienė, bendruomenės pareigūnė L. Keblienė birželio 3 dieną nuvyko į sušauktą gyventojų susirinkimą. Atvyko ir Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Ramūnas Vyžintas, Viešosios tvarkos skyriaus pavaduotoja Rosita Baltutytė, dar 6 specialistai iš įvairių Panevėžio miesto savivaldybės skyrių.

Susirinkimo metu išklausyti šių namų pirmininkų ir kitų aktyvių gyventojų skundai dėl nedrausmingo vaikų elgesio ir kitų nepatogumų. Gyventojams specialistai pristatė įstatymus, kuriais vadovaujantis galima pagerinti susidariusią padėtį, minėjo taikomą atsakomybę už pažeidimus.

Policijos pareigūnai žadėjo pagelbėti užtikrindami viešąją tvarką ir rimtį, o Panevėžio miesto savivaldybės atstovai – apie problemų sprendimo būdus ir pasiektus rezultatus atsakyti raštu.


Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: