Į Panevėžį atkeliauja A. Smilgevičiūtė ir grupė SKYLĖ su nauju koncertiniu šou

A. Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ pradėjo koncertinį naujo albumo „Vilko vartai“ pristatymo turą didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Po sėkmingų koncertų pilnutėlėse Kauno, Šiaulių ir Klaipėdos salėse, lapkričio 21 d., šeštadienį, muzikantai atkeliauja į Panevėžio Bendruomenių rūmus.

A.Smilgevičiūtės ir grupės koncerto klausytojai muzikantams plojo stovėdami, o vėliau internetinėje erdvėje dalinosi savo įspūdžiais: „šamaniška: atveria vartus, atveria širdis“, „prabudo siela girdint šitą muziką“, „koncertas viršijo visus lūkesčius“.

Paslaptingas, mistika dvelkiantis naujo muzikinio albumo „Vilko vartai“ pristatymo įvaizdis (kostiumų dailininkė – Agnė Rimkutė) organiškai „prilipo“ grupės nariams, tarsi papildydamas atlikėjos A. Smilgevičiūtės žodžius, jog  vilkas yra ne tik stiprus, plėšrus, baugus, tačiau ir labai šeimyniškas, prieraišus bei ištikimas laukinis žvėris. Pasak dainininkės, šis gyvūnas savo charakteriu artimas ir grupės nariams.

Įspūdingas „Vilko vartų“ koncertinio turo scenovaizdis, magiškas šviesų šokis ir naujos grupės dainos pakerėjo klausytojus. Grupės lyderiai A. Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius taip pat neslėpė savo emocijų: „Jautėmės pakiliai, prieš koncertą šmaikštavome apie tai, kokius personažus įkūnijame koncerte. Žinoma, buvo neramu, kaip visos sudėtinės reginio dalys susijungs į visumą, kaip programą priims žiūrovas. Tačiau, tik įėjus į sceną buvo justi, kad nuo klausytojo sklinda šiluma, tai labai padėjo praveriant „Vilko vartus“. Buvome iškviesti bisui, pagrojome porą žinomiausių savo dainų. Po koncerto ilga eilė gerbėjų su ką tik įsigytais diskais laukė autografų. Nuotaikos puikios, jau laukiame šio savaitgalio koncerto Panevėžyje“.

Naujuoju muzikiniu albumu „Vilko vartai“ A. Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ tęsia savos mitologijos, savo pasaulio kūrimo liniją. Kompaktinę plokštelę sudaro 17 dainų. Pasak R. Radzevičiaus, 15 iš jų yra suaustos į bendrą albumo dramaturgiją, o likusias dvi, kurios išsiskyrė savo prasmėmis ir stilistika, kūrėjai vadina dovana klausytojams. Dar viena šio albumo įdomybė – dainos skamba ne tik lietuvių, bet ir žemaičių bei senąja prūsų kalbomis.

Nors albume nėra ryškiai apčiuopiamos vienos temos, tačiau jame driekiasi žmogaus brendimo, meilės ir kelionės link savęs istorijos siūlas. Jame apdainuojami virsmai savyje, artėjimas link kito žmogaus ir tolesnis ėjimas su juo. Kita albumo linija – tai meilė, ir trečioji – vizionierinė. „Daug prisisvajojome, kas galėtų įvykti peržengus „vilko“ vartus. Viena tokių vizijų man siejasi su legenda apie piliakalnius, kuriuose slypi mieganti kariuomenė. Kai ateina laikas, ji pabunda. Gal mes visi irgi esame ta mieganti kariuomenė, užliūliuota tariamo patogumo ir laukiame ženklo prabudimui?.. “, – filosofiškai klausia R. Radzevičius.

Vilko vartai – tai vienas iš slenksčių, kurį peržengus tampi  brandesnis, kilsteli laipteliu aukščiau ir pradedi žvelgti plačiau. Pasak muzikantų, svarbu nepamiršti, kad esi ne pats sau, dabar, o nuo senų senovės tekančios laiko upės dalis, kurios tėkmė neturi nutrūkti.

Naujo albumo „Vilko vartai“ koncertas vyks lapkričio 21 d. 18 val. Panevėžio bendruomenių rūmuose.

Bilietus platina bilietai.lt

Daina „Mudu abudu“ iš naujo albumo „Vilko vartai“ https://www.pakartot.lt/#!/album/vilko-vartai

Daugiau informacijos rasite svetainėje www.vilkovartai.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: