Į Panevėžio miesto mokyklas sugrįžo dalis pradinukų

Piemadienį į klases grįžo dalis „Vyturio“, Žemynos progimnazijų, Pradinės mokyklos ir Kazimiero Paltaroko gimnazijos pradinukų. Šiose mokyklose taikomas mišrus ugdymas, kada mokiniai mokosi ir mokykloje, ir namie.

„Dar prieš prasidedant vaikų pavasario atostogoms, mokyklos apklausė tėvelius, ar jie norėtų savo atžalas leisti ugdytis mišriu būdu. Norą grįžti į kontaktinį ugdymą pareiškė 13 pradines klases turinčių miesto ugdymo įstaigų, tačiau jos privalėjo atitikti ir tam tikrus kriterijus – sveikatos apsaugos ministro įsakymu testuotis turėjo sutikti 70 procentų ir daugiau moksleivių namų ūkių ir būti tinkamas bendras grįžtančių mokinių vidurkis. Atsižvelgus į šiuos kriterijus nuspręsta pirmiausia ugdymą atnaujinti 4 miesto mokyklose. Atsiliepimai po pirmos dienos, praleistos mokykloje geri, manome, kad prie mišraus ugdymo sugrįžti galės ir daugiau pradinukus mokančių įstaigų“, – sako Panevėžio miesto mero pavaduotojas Lauras Jagminas.

Šiandien į 4 miesto mokyklas sugužėjo 470 pradinukų. Mokyklose ugdymo procesas vykdomas užtikrinant LR sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: