Sekmadienio popietę Alytuje užfiksuotas nekasdienis eismo įvykis. Į prie pėsčiųjų perėjos sustojusį policijos tarnybinį automobilį atsitrenkė kita transporto priemonė. Per avariją nukentėjo du policijos pajėgų nariai.
Incidentas įvyko balandžio 19 d., apie 17 val. 40 min., A. Jonyno gatvėje.
Smūgis prie pėsčiųjų perėjos
Pirminiais duomenimis, Alytaus miesto ir rajono policijos komisariato tarnybinis automobilis „VW Caddy“ sustojo prieš pėsčiųjų perėją, kaip to reikalauja Kelių eismo taisyklės. Tuo metu tarnybinį automobilį vairavo tarnybos metu buvęs, uniformuotas ir blaivus 29-erių metų pareigūnas (gim. 1996 m.).
Policijos automobiliui stovint, į jo galinę dalį atsitrenkė automobilis „Opel“. Paaiškėjo, kad jį vairavo blaivi 56-erių metų moteris (gim. 1969 m.). Tikėtina, kad vairuotoja laiku nepastebėjo sustojusio policijos ekipažo arba nesilaikė saugaus atstumo.
Nukentėjo pareigūnas ir rėmėjas
Eismo įvykio pasekmės skaudžiausios buvo „VW Caddy“ važiavusiems asmenims. Smūgio metu nukentėjo prie vairo sėdėjęs pareigūnas bei kartu vykęs 21-erių metų policijos rėmėjas (gim. 2004 m.).
Į įvykio vietą nedelsiant iškviesti medikai. Suteikus pirmąją pagalbą ir įvertinus sužalojimus, abu nukentėjusieji išleisti gydytis ambulatoriškai. „Opel“ vairuotoja, pirminiais duomenimis, traumų nepatyrė.
Pradėtas tyrimas
Policijos pareigūnai įvykio vietoje surinko visą eismo įvykio medžiagą ir pradėjo aplinkybių tyrimą. Bus nustatyta tiksli avarijos priežastis bei įvertinta vairuotojos atsakomybė už sukeltą eismo įvykį, kurio metu buvo sužaloti žmonės ir apgadintas tarnybinis turtas.
Šis įvykis dar kartą primena vairuotojams apie būtinybę išlaikyti ypatingą budrumą artėjant prie pėsčiųjų perėjų, kur transporto priemonės gali sustoti netikėtai.