AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2018-12-16

Į savo rezidenciją Rokiškyje kviečia Kalėdų senelis

Šventiškai susitikti ir pabendrauti su Kalėdų Seneliu kviečia Rokiškis! Čia Kalėdų laikotarpiu galima aplankyti ne tik Senelio rezidenciją, bet ir daug kitų turistinių objektų, sudalyvauti edukacijose ir išskirtiniuose renginiuose!

Rokiškio krašto muziejuje įkurtą Kalėdų rezidenciją dešimtys vaikų jau dabar lanko kasdien. Čia kuriam laikui apsistojęs Kalėdų senelis teigia, kad šventiniam laikotarpiui, kuris Rokiškyje prasidėjo ypač įspūdingai, ruošėsi beveik metus.

Kalėdų rezidencija Rokiškyje vaikus, ir ne tik, džiugina jau trečią žiemos švenčių sezoną. Anot rajono vadovų, toks  verslo, kultūros įstaigų ir savivaldos bendradarbiavimas gyventojų jau tapo labai laukiamas, ir džiugu, kad tai nebuvo vienkartiniu projektu, ir Rokiškis tapo kone šalies Kalėdų sostine!

Kitų rajonų gyventojai, norintys aplankyti Kalėdų senelį ir Rokiškį, raginami tai padaryti būtent dabar, nes visą Kalėdų laikotarpį čia žadama daug šventinių renginių, edukacinių programų, be to, tuo pačiu galima pamatyti ne vieną netoliese esantį turistinį objektą.

Kalėdų senelio Rokiškio krašto muziejuje įkurtoje rezidencijoje nesutiksite pirmadienį. Žilabarzdis teigia, kad tuomet gelbsti nykštukams ruošti dovanas, ir peržiūri pašto dėžutę, kad nei vienas vaikas neliktų pamirštas. Tačiau nuo antradienio iki sekmadienio, jei tik nelanko mažųjų darželiuose ar mokyklose, Senelis  kviečia susitikti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: