Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-01-27

Į socialinius tinklus žengusi verslininkė Rasa Stonienė patyrė žiaurų smūgį: tyčiojosi iš išvaizdos, vyro, vaikų ir net nėštumo

Šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., LNK laida KK2 žiūrovus pakvies į svečius pas vieną turtingiausių Lietuvos šeimų, Rasą ir Rimandą Stonius, kurie valdo turtą, skaičiuojama, vertą daugiau nei 70 milijonų eurų.

Rimandas Stonys ilgą laiką buvo didžiausias įmonės „Dujotekana“ akcininkas, šiuo metu jam priklauso Kauno termofikacinė elektrinė. Rimando žmona Rasa yra vadinama Žiežmarių gėlių karaliene – šeimai priklauso gėlių verslas.

Nors daug laiko praleidžia nuosavuose namuose Balyje ir Šveicarijoje, šiuo metu dėl karantino Stoniai gyvena šalia Žiežmarių. Jų dvaro kieme driekiasi didžiulės, išpuoselėtos medžių alėjos, vaikų žaidimų aikštelė, krepšinio aikštė, tvenkiniai, viską saugo apsauga. Prabangus šeimos namas apstatytas antikvariniais baldais, meno kūriniais. Viskas – aukščiausios klasės.

Rasa ir Rimandas Stoniai žurnalistų į savo namus dar niekada nebuvo įsileidę. Niekas apie Rasos ir Rimando gyvenimą nebūtų sužinojęs, jei Rasa nebūtų susikūrusi „Instagramo“ paskyros ir pradėjusi ten kelti video. Rasa socialiniuose tinkluose nesipuikuoja turtais, filmuoja savo buitį. Pavyzdžiui, kaip gamina valgyti.

Kai instagrameriai pamatė, kaip Rasa gyvena, iškart prasidėjo užgauliojimai, patyčios ir neigiami komentarai. Komentatoriai tyčiojosi, kai keturiasdešimties slenkstį peržengusi Rasa Stonienė pastojo ir laukėsi dukrelės.

„Labiausiai tyčiojosi, kai laukiausi Felicijos. Taip pat tyčiojosi iš sūnaus Matuko. Kas šlykščiausia, kad už viso to stovi moterys. Moterys, kurios irgi turi vaikus, kurios irgi nėra tobulos…  Nemanau, kad 42-ejų metų moteris negali gimdyti, jeigu fiziologiškai tiek tiek vyro, tiek mano sveikata tai leidžia. Kodėl mes to neturime daryti, jeigu tai buvo tokia Dievo valia? Kodėl mes jos neturime priimt?“ – klausė neseniai dukrelės susilaukusi Rasa Stonienė.

Internetiniai komentatoriai Rasą jau ne kartą privedė iki ašarų. Labai žmonės tyčiojosi iš to, kad Rasos vyras už ją vyresnis 24 metais. Labai tyčiojosi ir iš Rasos išvaizdos.

„Kažkokios varnalėšos, kažkokios hienos, kaip aš jas išvadinau… Tegu daro mankštas, tegu gamina, tegu skaito, tegu augina vaikus, tegu kažką daro, tuomet neturės laiko tam sąšlavynui, kurį jos daro dabar“, – sako Stonienė.

Rasa turi geriausią draugę, kuriai pasipasakoja visas savo bėdas ir sulaukia užuojautos, jos draugė – garsioji nuomonės formuotoja Viktorija Siegel.

„Mes draugaujame šeimomis, ir, nors ta mūsų draugystė nėra sena, bet ji labai šilta, labai jauki ir labai draugiška. Ir verkiam, kartu, ir šnekam kartu, džiaugiamės kartu, pasimaudom irgi kartu ir pagriliuojam kartu ir atostogaujam kartu Preiloje pas mus“, – pasakoja R. Stonienė.

Visas reportažas iš Stonių namų – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., populiarioje LNK televizijos laidoje KK2.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: