Į taromatus vertėtų priduoti tik tuščius butelius

Dėl nemalonaus kvapo ir balų taromatuose kalti patys butelius priduodantys gyventojai, reigia užstato sistemos darbuotojai. Anot jų, į taromatus priduodami neišpilti, nešvarūs buteliai yra ne tik nehigieniški, bet ir gali sukelti aplinkiniams sveikatos problemų.

Dažniausiai gyventojai atėję į taromatą priduoti butelių jau šalia jo jaučia specifinį kvapą. Užstato sistemą šalyje administruojančios įstaigos vadovas Gintaras Varnas džiūgauja, jog taromatais žmonės naudojasi ypač aktyviai ir gamtoje besimėtančios taros praktiškai nelieka. Tačiau dėl to, jog butelius į taromatus gyventojai dažniausiai pristato dideliais kiekiais ir taromatą įsivaizduoja tarsi didžiulį konteinerį, nepasivarginę pasirūpinti, kad tara būtų švari, kelia grėsmę aplinkiniams.

Gintaras Varnas rekomenduoja gyventojus pagalvoti, ar į maisto prekių parduotuvėje esantį taromatą nunešta tara negali sukelti grėsmės čia besilankančiųjų sveikatai. Tai yra ypač aktualu, kuomet buteliai į tokius taromatus atvežami iš sąvartyno.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: