Į trečiąsias mažojo finalo rungtynes „Lietkabelio“ sirgaliai galės patekti be Galimybių paso

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sėkmingai pradėjo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mažojo finalo seriją.

Nenado Čanako auklėtiniai antradienį 87:74 nugalėjo Utenos „Juventus“ ir kovoje iki trijų pergalių atsidūrė žingsneliu arčiau bronzos medalių. Sekmadienį „Cido“ arenoje vyks trečias serijos susitikimas.

Į areną kviečiame sirgalius ir tam nereikės Galimybių paso. Tiesa, į dvikovą pateks itin ribotas lankytojų skaičius – vos 250. Abonementinių bilietų turėtojams papildomų bilietų nereikės, į rungtynes pateks su jau turimais.

„Lietkabelis“, kartu su „Cido“ arena, priėmė sprendimą į šį susitikimą įsileisti sirgalius be Galimybių paso dėl vis daugėjančių problemų jį gauti – savaitgaliais nėra generuojami Galimybių pasai dėl riboto registrų centro darbo.

Taip pat, norint gauti Galimybių pasą, vienas iš pagrindinių procesų, su kuo susiduria daugelis, reikalingas neigiamas 24 val. galiojantis COVID-19 testas. Jau pirmadienį nebuvo vietų registruotis COVID-19 testui savaitgalį. Visiškai suprantame klubo sirgalius ir negalime reikalauti to, ko techniškai sistema negali padaryti.

Antrajame „Betsafe-LKL“ pusfinalio susitikime su Vilniaus „Rytu“ buvo didžiausias sirgalių skaičius ir į areną galėjo patekti tik Galimybių pasą turintys asmenys, tačiau šiuo metu sistema susiduria su sunkumais, tad nuspręsta apsiriboti 250 sirgalių.

Susitikimas birželio 6-ąją, sekmadienį, „Cido“ arenoje prasidės 17.20 val. Bilietus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

Vaikams iki 6 metų bilietai kainuos viso labo 3,5 eur.

Kklietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: