I. Valinskienė: „Nesu iš tų skandalisčių, kurios grimerinėje svaidosi suknelėmis“

Jau sekmadienį 17.55 val. TV3 eteryje – ambicingo stiliaus realybės šou „Aš – stilistas!“ premjera. Profesionaliems stilistams Agnei Jagelavičiūtei ir Kęstui Rimdžiui pirmoje laidoje talkins dainininkė Inga Valinskienė. Trečiąją, kintančio komisijos nario kėdę užėmusi Inga su šou dalyviais pasidalijo savo scenine patirtimi.

„Aš – stilistas!“ šou kūrėjai žada, kad jau pirmoje laidoje nestigs azarto, emocinės įtampos ir vos sulaikomų ašarų, kai net keli dalyviai atsidurs prie iškritimo ribos. Svajonės tapti pripažintu stilistu ir pelnyti darbo vietą prekybos ir pramogų centre „Ozas“ gali sudužti dėl elementarių stiliaus klaidų ir neįtikimo klientui.

„Aš – stilistas!“ šou taisyklės visiems dalyviams suteikia lygias varžymosi sąlygas. Vos tik atsistoję prieš komisijos narius dalyviai sužino aprangos temą. Tuomet gauna vieną modelį, vieną salę drabužių, vieną krepšį ir 20 minučių savo pasirinkimui. Pasirinktų drabužių vėliau nebegalima keisti. Modelis turi teisę neišeiti pasirodyti komisijai, jeigu stilisto parinkti drabužiai jam yra per maži, neužsisega, yra nepatogūs.

Pirmąją laidą dalyvių laukia iššūkis – papuošti 44 dydžio drabužius dėvintį modelį. Niekuo neišsiskiriančią vadybininkę jie turėjo paversti efektinga žvaigžde, į kurią atsisuktų gatvės fotografas.

„Tai buvo tikra stiliaus avarija! Jūs įkišote meškutę į palapinę!“ – tokie A. Jagelavičiūtės komentarai privertė ne vieną dalyvį sunerimti dėl išlikimo projekte. „Net neketinu komentuoti tų kelnių, kurios yra akivaizdžiai per mažos. Noriu pagirti už pasirinktas spalvas – modelis iškart atsigavo“, – vertins K. Rimdžius.

Prie nuolatinių komisijos narių – Agnės ir Kęsto – pirmojoje laidoje buvo pakviesta viešnia – muzikos scenos žvaigždė I. Valinskienė, visuomet krintanti į akį fotografams. Šou dalyvių pasiūlytus aprangos sprendimus ji vertino kliaudamasi intuityviu skoniu ir reaguodama ne tik į modelio, bet ir į pačių šou stilistų įvaizdį.

„Stilistams paprasta su manimi. Aš nesu iš tų skandalisčių, kurios svaidosi suknelėmis po grimerinę ir rėkauja, kad neis į sceną. Pirmasis stilistas, kuris mane rengė, buvo Ruslanas Rybakovas. Matyt, tai padarė labai teisingai, nes iki šiol su juo mielai dirbame“, – pasakos I. Valinskienė.

Kasdienėje rutinoje Inga nesiekia išsiskirti iš minios: „Gal scenoje aš ir atrodau ryški, bet einančiai į gatvę man stilisto paslaugų neprireikia – tada kaip tik noriu pasislėpti ir būti kuo mažiau pastebėta.“

Naujajame TV3 projekte „Aš – stilistas!“ sekmadienį kovą pradės 12 dalyvių, įskaitant du duetus: teisininkių ir mados tinklaraštininkių. Šou taip pat dalyvauja talentinga šokėja, ekscentriška paštininkė, jauni dizaineriai ir stilistai, turintys tarptautinės patirties kino filmų aikštelėse, teatre, žvaigždžių fotosesijose.  Kaip jiems seksis vadybininkę paversti tikra žvaigžde – pamatysite jau šį sekmadienį 17.55 val. tik per TV3!
„Aš – stilistas!“ – sekmadieniais 17.55 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: