I. Valinskienės širdį paglosto tie, kurie į ją kreipiasi tikruoju vardu

Didžiosios LNK pavasario naujienos, realybės dramos „Paskutinis šansas“ vedėjas Tomas Lagūnavičius filmavimo metu visus nustebino, kai Ingą Valinskienę pavadino kitu vardu.

Poros, išgirdusios, kaip psichologas kreipiasi į savo kolegę, pradėjo šnabždėtis, kad jis tuoj gaus velnių. Projekto dalyviai niekaip nesuprato, ar Inga Valinskienė tik apsimeta, kad negirdi, jog ją vadina kitu vardu ir šypsosi sukandusi dantis, ar tuoj pratrūks ir sustabdys Tomą.

„Aš labai nustebau, kad Tomas jau pirmojo mūsų susitikimo metu mane pavadino tikruoju vardu. Galvoju, iš kur jisai žino? Man tai buvo labai malonu“, – savo kolegą gyrė I. Valinskienė.

Tomas Lagūnavičius paaiškino, kad prieš susitikimą su būsima kolege jis pasidomėjo jo biografija: „Ir jūs įsivaizduokite, kaip aš nustebau, kai sužinojau, kad jos vardas Ingrida. Man asmeniškai, tai – daug gražesnis vardas. Jis aristokratiškas ir su charizma“.

Paklausta, kodėl Inga nepataiso visų, ji tik nusišypso: „Jau visi taip įprato, bet man visada paglosto širdį tie, kurie kreipiasi į mane Ingrida“.

Kaip psichologui Tomui Lagūnavičiui seksis sužinoti ne tik porų vardus, bet ir atsakymus į jų santykių klausimus, pamatysite jau trečiadienį 20. 20 val. naujoje LNK laidoje „Paskutinis šansas“.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: