Idėja: renginiai be alkoholinių gėrimų

Birželio 10 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybė į pasitarimą pakvietė Panevėžio apskrities savivaldybių merus.

Susitikime svarbius visuomeninius klausimus nagrinėjo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas, jo pavaduotojai, apskrities policijos komisariatų vadovai ir Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis M. Račkauskas, Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis, Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Aurimas Martinka, Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, Rokiškio rajono savivaldybės meras Antanas Vagonis, Biržų rajono savivaldybės meras Valdemaras Valkiūnas ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovo Panevėžio apskrities tarnybos patarėjas Aurimas Škutas.

Pasitarime viršininko pavaduotojas Mindaugas Ambraziūnas išsamiai apibūdino kriminogeninę padėtį ir apibendrino viešosios tvarkos užtikrinimo rezultatus visoje Panevėžio apskrityje. Viešosios tvarkos biuro Prevencijos poskyrio viršininkė Danguolė Žiaugrienė ir Viešosios policijos skyriaus viršininkė Rasa Kaminskienė kalbėjo apie saugios aplinkos kūrimą. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas pristatė viešojo saugumo plėtros 2015–2025 metų programą, jo pavaduotojas Renaldas Žekonis – prevencinių programų įgyvendinimą Panevėžio apskrityje.

Susitikimo dalyviai diskutavo dėl pašalpų mokėjimo asmenims, baustiems už nelegalių prekių apyvartą ir kitus administracinės teisės pažeidimus, aptarė ne tik darbovietėje numatytus klausimus, bet ir kėlė naujų idėjų. Visi palaikė iniciatyvą apskrityje organizuoti daugiau švenčių ir renginių, kuriuose nebūtų vartojami alkoholiniai gėrimai. Blaivūs susibūrimai, koncertai būtų paskatinimas gyventi sveikiau, sumažėtų viešosios tvarkos ir rimties pažeidimų, išvengta konfliktinių situacijų. Be abejonės, tai mokytų žmones kultūringai, turiningai leisti laisvalaikį, o jaunimui ugdytis teigiamas vertybes.

Pasitarimo pabaigoje nuspręsta puoselėti policijos ir savivaldybių produktyvų bendradarbiavimą, vienyti jėgas, kad būtų išspręstos aktualiausios visuomenės problemos, rengti prevencinius projektus, ieškoti naujų sprendimų.

Po intensyvaus darbo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovas pakvietė visus pasitarimo dalyvius pabendrauti prie puodelio kavos.

Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: