Idėjos, ką veikti šaltą rudens savaitgalį Anykščiuose: nuo žvakių gamybos iki Tibeto dubenų masažo

Šį kartą kviečiame leistis jus į… Rudenišką nuotykį! Ar esate kada buvę Angelų muziejuje, kur gyvena angelai ir sergi jūsų sapnus? O ar teko pažinti vieną seniausių amatų – žvakių gamybą? Ar žinote, kas yra „Molio vonios“? Ar esate pajautę magišką nusiteikimą arbatos ceremonijoje rudenio tyloje arba atpalaiduojantį grojančių Tibeto dubenų masažą? Jeigu ne, tuomet kviečiame į Anykščius patirti nepakartojamą, atpalaiduojantį, kupiną pojūčių nuotykį!

Edukacinis užsiėmimas „Sapnų Angelas“

Ar kas nors naktimis saugo tavo sapnus? O norėtum? Tuomet keliauk į Angelų muziejų, išmok pynimo paslapčių ir iš veltinio bei įvairiaspalvių karoliukų ir virvelių susikurk Sapnų Sergėtoją, kuris naktimis saugos tavo sapnus.

Daugiau informacijos: http://amenucentras.lt/

„Molio vonios“

„Amatų kalnelio“ šeimininkė Renata atveria vartelius į savo dirbtuvėlę visiems, norintiems iš arčiau susipažinti su seniausiu pasaulio amatu – keramika. Jaukiose dirbtuvėlėse nulipdysite sau ką nors mielo ir gražaus. Kaip pati šeimininkė sako: „Į savo kūrybą sudedu viską, ką matau pro langą – miško siūbavimą, paukščių giesmes, almančio šaltinio aidą. Ir visada visada įdedu dalelę Savęs.“

Čia atrasite viską, ko reikia jaukiam savaitgaliui: kūrybą, atsipalaidavimą ir draugystę!

Daugiau informacijos:

https://amatukalnelis.lt/

Žvakių gamyba iš bičių korio

Edukacinės programos metu išbandysite sausąją žvakių gaminimo techniką – iš bičių korių pagaminsite unikalią žvakę ir papuošite ją dekoracijomis, surinktomis tiesiai iš gamtos. Šis užsiėmimas suteiks unikalią galimybę prisiliesti prie lietuviško medžio: pajusti medžio šilumą, skleidžiamą energiją, užuosti kvapus. Taip pat kiekvienas dalyvis sukurs savo žvakei medžio padėkliuką, papuoš tautiniais ar gamtos motyvais. Piešiant išgirsite, koks tai medis, kiek jam metų, kodėl atsirado jūsų rankose. Būsite apgaubti tikros miško dvasios, atpalaiduosite savo mintis ir pasinersite į meno, gamtos pasaulį.

Daugiau informacijos:

https://www.bitelesukis.lt/

Edukacinė programa „Arbatos kelias Anykščiuose“

Arbatos ceremonija – tai grįžimas į save, prie intuityvaus buvimo. O kur geriau skleidžiasi mūsų intuicija, jei ne gamtoje? Pasak anykštėno, žolininko Ramūno Daugelavičiaus, arbatos ritualas –  laimės . Stebėdami, klausydami, uosdami, ragaudami ir liesdami užmezgame sąmoningą ir darnų ryšį su gamta. Patirsite arbatžolių ir vaistažolių terapinį poveikį, sužinosite, kuo skiriasi iškilmingas arbatos gėrimas nuo kasdieniško gėrimo. Būtent arbatos ceremonijoje persipina viskas, ko reikia šiuolaikiniam skubančiam žmogui: dvasinė ramybė, sveikata, kultūra.

Daugiau informacijos:

http://www.ramunovaistazoles.lt/

Grojančių Tibeto dubenų masažas

Prieblanda, šiluma, vanduo, kvapai, žolynai, aliejai, grojančių Tibeto dubenų garsai – viskas, ko reikia jūsų prigimčiai pažadinti. Skambančių Tibeto dubenų masažas atpalaiduoja, jo metu kūnas prisotinamas garsų, teigiamų emocijų, šilumos, o protas, jausmai, fizinis kūnas giliai atsipalaiduoja. Kas gali labiau nuteikti optimizmui žvarbiais rudenio vakarais? Būtinai užsukite sušildyti savo kūnaą ir mintis!

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/gamtospilnatve

Istorijų dvarelis: edukacinė erdvė vaikams ir šeimoms

Kviečiame atrasti platų Istorijų dvarelio interaktyvių edukacinių paslaugų spektrą vaikams, šeimoms, suaugusiesiems bei pedagogams. Edukacinėse erdvėse rengiami kūrybiniai užsiėmimai, nuotaikingos dirbtuvės, susitikimai, parodos.

Ar žinai kokia dvarelio istorija? O kam skirtas sukilėlių rūsys? Antstolių telefonas? Kur slepiasi mitais apipintas Okuličiūtės vaiduoklis, ten… Slepiasi jūsų užduotis! Tik teisingai atsakęs įmins Istorijų dvarelio paslaptį. Ir tai tik viena iš daugelio Istorijų dvarelio paslapčių, žadinančių smalsumą ir norą pažinti.

Daugiau informacijos: https://istorijudvarelis.lt/paslaugos/#edukacijos


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *