Jaunimas - Lietuvos naujienos - 2021-09-01

Idėjos, kaip dekoruoti vaikų kambarį

Visi gerai žinome, kad vaikai yra labai įnoringi, o patenkinti jų poreikius nėra lengva. Visgi, suteikti jiems džiaugsmo tikrai įmanoma kartu randant ir naudos sau. Pavyzdžiui, skiriant lėšų ir laiko mažylio kambario dekoravimui. Visai nesvarbu, ar ieškote idėjų visiškai naujam kambariui, ar galvojate, kaip pagyvinti prieš kelis metus įrengtą vaikų kambarį – kelios pagrindinės taisyklės padės bet kokiu atveju.

Parodykite organizuotumo svarbą

Tikėtina, kad per metus vaikui esate pripirkę nemažai daiktų: tiek pravarčių, tiek nereikalingų. Jeigu kambaryje nėra galimybės juos tvarkingai sudėti, tai tikrai turėtų būti pats pirmas uždavinys Jūsų sąraše. Išsirinkę tinkamą sistemą ne tik galėsite parodyti vaikui daikto savo vietos turėjimo svarbą, bet ir suteiksite harmoniją bendram namų interjerui įvesdami tvarką. Su akcija nusipirktos atviros lentynos – puikus sprendimas, nereikalaujantis per daug santaupų. Juk į kelis “atvirus stalčius” galite įdėti pintus krepšelius, į kelis sudėti knygas ar žaislus, o ir vaikai pradės pamažu sekti tokią tvarką. Jei Jūsų vaikams dar sunku suprasti ir išmokti organizuotumo pagrindus, rinkitės tokias interjero detales, kurios atrodo šiek tiek žaismingiau. Spalvingos šiukšliadėžės, dėžės su gyvūnėlių motyvais, į kurias vaikas galės krauti savo pliušinius gyvūnus, bus tinkamas pirkinys.

Nebijokite spalvų

Dauguma tėvų dažnai pasimeta, kai vaiko kambariui reikia išrinkti spalvų paletę. Tai natūralu, ypač, kai jaučiate, jog po kelių metų tam tikras pasirinkimas jau bus pernelyg vaikiškas Jūsų išaugusiai atžalai. Tokiu atveju, ieškokite linksmų ir spalvingų tapetų, kuriuos tikrai gana lengvai galėsite greitai pakeisti. Jeigu visgi galvojate apie sienų dažymą, geriausia yra rinktis žalius arba geltonus atspalvius – tokie pasirinkimai suteiks interjerui gyvybingumo, bet nebus pernelyg vaikiški ir sienų neprireiks po poros metų perdažyti. 

Nepamirškite jaukių detalių

Pats geriausias būdas, kaip vaikų kambario interjerą paversti unikaliu ir šauniai atrodančiu, į jį įnešti asmeniškumo naujomis detalėmis. Negalvokite, kad tam būtini dideli pinigai, nes, pavyzdžiui, su akcija nusipirktas mažas vaikiškas kilimas kardinaliai pakeis atmosferą kambaryje. Besirinkdami apvalų kilimą bet kokiam kambariui suteiksite jaukumo. Įsigydami spalvingą kilimą su mylimu vaikų motyvu prisidėsite ne tik prie unikalaus interjero, bet ir sukursite naują žaidimų aikštelę. Tokie pasirinkimai kaip įvairūs rėmeliai su animacinių filmų veikėjų plakatais ar su vaiku kartu sukurti pagalvių užvalkalai nekainuoja daug, suteikia jaukumo pojūtį interjerui, o vaiko norams pasikeitus yra lengvai pašalinami ir pakeičiami.

https://manokilimas.lt/produkto-kategorija/vaikiski-kilimai/ – su akcija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: