„Ieškojau geriau, bet neradau“ – studentė S. Bujokaitė

Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) verslo administravimo antro kurso studentė Simona Bujokaitė dalijasi patirtimi apie pasirinkimo galimybę studijuoti skirtinguose miestuose.

Baigusi gimnaziją Panevėžyje ir įstojusi į KTU PTVF mergina jau ilgai galvojo palikti šį miestą. Norėjo pakeisti gyvenamąją aplinką, susipažinti su įvairiais žmonėmis ir mokytis prestižiniame universitete.

Apsigyvenus kitame mieste merginai liūdna nebuvo. Universitetas į kurį įstojo studentė mokslo kokybe kaip sako pati Simona – mažai kuo skyrėsi nuo Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto siūlomo mokslo.

„Naujai sutikti dėstytojai ir grupiokai buvo labai geranoriški ir draugiški, tačiau to neužteko. Ilgiau pabuvojusi, susidariau ne kokią nuomonę apie patį miestą ir jo kultūrą. Tai ir buvo stabdis, todėl pakeičiau nuomonę apie miestą ir nusprendžiau grįžti į Panevėžį“- pasakojo S. Bujokaitė.

Kadangi, rudens semestras tik ką buvo įsibėgėjęs, studentei nebuvo vėlu grįžti atgal į Panevėžį. Mokslai nuo to, tikrai nenukentėjo.

„Panevėžyje studijų kokybė yra labai gera. Dėstytojai yra kompetentingi ir savo srities specialistai. Kiekviena paskaita yra įdomi, informatyvi ir naudinga. Todėl tikrai nesigailiu ir esu patenkinta, jog grįžau į savo gimtąjį miestą tęsti studijų“ – savo nuomone dalijasi Simona Bujokaitė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: