Ignalina kviečia dirbti ir ilsėtis

Ignalina vis labiau pažįstama ir atrandama kaip žiemos pramogų ir kokybiško poilsio vieta. Pavargę nuo didmiesčio nepatogumų jaukiose sodybose ir nedideliuose viešbutukuose įsikuria galintys dirbti per nuotolį. Jie pamiršta rytinį automobilių šildymą ir sniego valymą, begalinius kamščius, kai patiriamas stresas ryte, o vakare nespėjama į sporto klubą. Ignalinoje viskas vietoje: ir Lietuvos žiemos sporto centro lygumų ir kalnų trasos, ir pasivaikščiojimo takai aplinkiniuose pušynuose, paežerėse, ir SPA malonumai sporto ir pramogų centro baseine, pirtyse, atpalaiduojančioje vonioje, taip pat gera iškrova po darbo dienos treniruoklių salėje. Tame pačiame pastate veikia ir interaktyvias pramogas bei žaidimus siūlantis ,,Vaikų pasaulis“. Galima įsikurti šiame centre esančiame viešbutyje – nedideli jaukūs kambariukai už palyginti mažą kainą, nors šiuo metu, kaip sakė vadovas Gintautas Guobys, viešbutis užimtas ir laisvų vietų nėra. SPA pramogos paprastomis dienomis pigesnės ir lankytojų sulaukiama kiek mažiau nei savaitgalį, todėl galima mėgautis ramesniu poilsiu.

Savo nuostabiais potyriais Ignalinoje pasidalijo savaitę su šeima čia praleidęs kaunietis Žilvinas Freigofas. Vyras pasakojo, kad metų pradžioje svarstė, kur pailsėti: ar važiuoti kur nors į kalnus užsienyje, ar kažko įdomesnio pasiieškoti Lietuvoje. Tolimesnės kelionės planus pristabdė nežinia dėl pandemijos ir įvairių reikalavimų, todėl pasirinko vietą Lietuvoje, kur tuo metu buvo sniego. Šeima apsigyveno atokesnėje kaimo turizmo sodyboje, o pramogavo Ignalinoje, Lietuvos žiemos sporto centre, kur atrado ir kalnus, ir puikias lygumų trasas, skirtas  profesionalams bei mėgėjams. ,,Mums tai buvo didelis atradimas – tikrai nesitikėjome. Džiaugėmės gražiais vaizdais, sniegu ir kalnų atmosfera bei žiemos pasaka miškuose, o vakare čia pat esančiu baseinu ir pirtimis. Net ir prastesniu oru, kai niekur nebuvo sniego, mes slidinėjome. Planavę pabūti tris dienas, praleidome savaitę, pradėjome dirbti per nuotolį ir tikrai žinome, kad čia būtinai sugrįšime. Namo išsivežėme labai šiltą jausmą, nes žmonės, su kuriais bendravome buvo labai nuoširdūs, paslaugūs, gerąja prasme nekomerciniai…“,– pasakojo vyras ir netgi siūlė keisti Lietuvos žiemos sporto centro pavadinimą, kuris neatskleidžia paslaugų visumos ir čia nesilankiusius žmones gali suklaidinti.

SPA paslaugos Ignalinoje išties tapo labai populiarios ir jomis naudojasi ne tik vietiniai gyventojai, bet ir daug iš aplinkinių rajonų atvažiuojančių,  čia besiilsinčių svečių iš didmiesčių. Pasak Ignalinos ir sporto pramogų centro vadovo G. Guobio,  praeitą šeštadienį, sekmadienį (sausio 15-16 d.) baseine, pirtyse ir treniruoklių salėje apsilankė 563 klientai. Pirčių kompleksas centre veikia nuo ketvirtadienio pietų, tuomet žmonių ypač padaugėja. Jei lankytojų srautai dar labiau išaugs, bus svarstoma pirčių paslaugas siūlyti ir kitomis dienomis. Dabar pirčių nedarbo metu iki pietų vyksta mokymo plaukti treniruotės mokiniams (po dvi grupes, kiekvienoje  apie 15-30 mokinių), taip pat sulaukiama specialių grupių (senjorai, neįgalieji, įvairių įstaigų darbuotojai ir kt.), kurias atveža  sveikatinimo projektą vykdantis Švenčionių visuomenės sveikatos biuras.  Anksčiau baseinas vasarą nedirbdavo, dabar jis atidarytas ištisus metus. Nuo 2021 m. birželio mėn. baseine, pirtyse ir treniruoklių salėje jau apsilankė daugiau nei  25000 lankytojų. Per 2021 m. gruodžio mėn. – 4345, per dvi pirmas sausio savaites – 2880 lankytojų.

Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: