Ignalinos rajono savivaldybės nuotr.

Ignaliniečių tinklai iškeliavo Ukrainos kovotojams

Į karo niokojamą Ukrainą keliauja ne tik palaikančios lietuvių mintys, bet ir labai reali pagalba – drabužiai, vaistai, maisto produktai, fronte praversiantys daiktai. Šimtai rankų įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose pina kamufliažinius tinklus, skirtus ukrainiečių karinei technikai maskuoti.

Ignaliniečiai taip pat prisidėjo prie šio darbo. Ignalinietis Paulius Čiūdaras, visus kvietęs į pagalbą,  sulaukė keliolikos žmonių, kurie dvi dienas rišo maskuojamuosius tinklus. Šeštadienį atvyko ir vilniečių, darbu susidomėjo ukrainiečių šeimų vaikai. Kai kas tinklus rišo savo namuose. Paprasti tinklai, kurie įprastai būtų naudojami žvejybai ar žemės ūkio darbams, kruopščiai apipinami įvairių rusvų ir žalsvų atspalvių medžiagos juostelėmis, taip pavirsdami maskuojamaisiais „kilimais“. Jie karinei Ukrainos technikai padės susilieti su kraštovaizdžiu slepiantis nuo priešo akių. Taigi, darbas labai reikalingas. Ignaliniečių tinklai  iškeliavo Ukrainos kovotojams.

Organizatorius dėkoja visiems, kurie atsiliepė į pagalbos prašymą ir neliko abejingi. Atskirai dėkojama Vidiškių seniūnijai, folkloro ansambliui ,,Čiulbutė“, ,,Daivos siuvyklėlei“, viešbučiui-restoranui ,,Žuvėdra“, Alvydui Šumskui. Šią savaitę darbai vyks toliau.

Parengė (ir nuotr. aut.)) Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: