Ignalinoje gaminamas sniegas

Paspaudus šaltukui Lietuvos žiemos sporto centre nuo antradienio prasidėjo balta žiema.  Patrankos pučia sniegą, rengiama slidinėjimo trasa. Sprendimas gaminti sniegą priimtas savivaldybės vadovų siūlymu. Šis,  kaip ir kiti Lietuvos slidinėjimo centrai, jau galėtų veikti, teikti paslaugas, tačiau valdžios sprendimų šiuo klausimu dėl plintančios pandemijos nesulaukia.  Slidinėjimo centruose ar arenose dabar gali vykti tik aukšto meistriškumo sportininkų pratybos bei individualios treniruotės su treneriu. Išimčių ar švelninimų neplanuojama.

Kaip sakė centro direktorius Bronius Cicėnas, Lietuvos žiemos sporto centras kartu su Vilniaus, Anykščių ir kitais centrais kreipėsi į šalies valdžios institucijas prašydami apsvarstyti jų veiklos galimybę. Kaip sakė B. Cicėnas, treniruotės lauke gerina imunitetą ir sveikatą, todėl tikrai galėtų būti leidžiamos net ir pandemijos metu, nes trasoje galima išlaikyti saugius atstumus.

Šią žiemą centre planuojamos tarptautinės slidinėjimo varžybos, joms tikimasi paruošti standartinę sertifikuotą 2,5 km trasą. Sniego gamyba nepigus dalykas, tačiau vadovas nusiteikęs optimistiškai ir turi vilties, kad šią žiemą centre tikrai bus veiksmo.

Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: