L. Kovalevskienės nuotr.

Ignalinoje lankėsi svečiai iš Švedijos

Ignalinoje lankėsi organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ atstovai iš Švedijos – ilgamečiai Ignalinos bičiuliai ir rėmėjai Elvy ir Tommy Almroth. Tai paskutinis jų labdaringas vizitas. Partnerystė tęsėsi 20 metų.

Su švedais liepos 26 d. susitiko organizacijos nariai ignaliniečiai, kartu pabendrauti ir papietauti atvyko savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė, direktorės pavaduotoja Lina Gladkauskienė. Švedams dėkota už prasmingą veiklą, įteikta mero padėka už ilgametį bendradarbiavimą ir socialinę pagalbą Ignalinos krašto žmonėms.

Kaip sakė organizacijos padalinio Ignalinoje vadovė Miglė Rakštelienė, tai buvo labai šiltas ir nuoširdus susitikimas. Elvy ir Tommy dėl pandemijos nebuvo Ignalinoje jau trejus metus, tačiau jie labai norėjo atvykti atsisveikinti ir padėkoti už draugystę. Svečių nuomone, Lietuvoje ekonominis gyvenimas yra pakankamai stiprus, ir ji pati geba padėti kitoms šalims, todėl ir jie nusprendę užbaigti paramos teikimą, o ir patys norėtų pailsėti. Paskutinėje siuntoje atvežta drabužių ir higienos priemonių seneliams, sergantiems, neįgaliems žmonėms.

Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: