L. Kovalevskienės nuotr.

Ignalinoje treniravosi ir žaidė LKL krepšininkai

Lietuvos krepšinio lygos Kėdainių ,,Nevėžio-Optibet“ klubas ir Ignalinos rajono savivaldybė  rugsėjo 2-6 dienomis Ignalinoje organizavo treniruočių stovyklą. Sportininkai gyveno ir treniravosi Ignalinos sporto ir pramogų centre, taip pat naudojosi Lietuvos žiemos sporto centro treniruoklių sale. Viena treniruotė buvo surengta kartu su Ignalinos jaunaisiais krepšininkais.

Rugsėjo 5 d. Ignalinos sporto centro salėje vyko LKL priešsezoninės rungtynės. Susitiko NEVĖŽIS-Optibet (Kėdainiai) – Uniclub Casino-JUVENTUS (Utena). Komandų žaidėjų pristatyme dalyvavo ir vaikai. ,,Šaltinėlio“ mokyklos ,,Šypsniukų“ grupės bei Ignalinos švietimo ir sporto centro trenerio Domanto Pupinio vadovaujamo būrelio jaunieji krepšininkai išvedė žaidėjus į aikštę. Gimnazistas Mantas Bendorius sugiedojo Lietuvos himną. Sportininkus ir žiūrovus pasveikino Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas. Jis džiaugėsi, kad jau antrus metus ,,Nevėžio-Optibet“ klubas renkasi Ignaliną ir ši draugystė dovanoja gražių sporto renginių. Tokio lygio varžybos, kaip minėta, šioje salėje vyksta pirmą kartą. Meras sakė jaučia dideles simpatijas ir Utenos klubui, yra dėkingas už pagalbą Ignalinos komandai, todėl linkėjo sėkmės visiems žaidėjams, o žiūrovams – džiaugtis įspūdingu reginiu.

Savivaldybei už suteiktas puikias sąlygas, palaikymą ir draugystę dėkojo ,,Nevėžio-Optibet“ komandos sporto direktorius Jonas Mačiulis. Merui jis dovanojo marškinėlius bei pakvietė nusifotografuoti kartu su abiejų komandų krepšininkais, treneriais ir žaidėjais.

Draugiškos varžybos vyko tikrai draugiškoje atmosferoje. Pirmi kėliniai prabėgo be didesnio kurios nors komandos pranašumo – beveik taškas į tašką. Didžioji pertrauka pasitikta  ,,Juventus“
pergale (33–35). Trečiame ir ketvirtame kėlinyje geresnį žaidimą parodė ir sėkmę pagavo ,,Nevėžio-Optibet“ komanda. Varžybos baigtos 7 taškų persvara (76–69). Iš žiūrovų daugiau palaikymo sulaukė uteniškiai, kadangi atvyko būrys energingų sirgalių, kurie visą laiką skandavo, šaukė ir mušė būgnus.

Pertraukėlių metu vyko krepšinio  konkursai (kamuolio varymas, tritaškių metimas) Ignalinos vaikams ir salėje susirinkusiems žiūrovams.  Gražių akimirkų dovanojo Ignalinos rajono kultūros centro modernaus šokio kolektyvo ,,Kaprizas“ (vad. E. Račinskienė) šokėjos. Smagu, kad  jaunieji Ignalinos sportininkai turėjo puikią progą kartu treniruotis su profesionalais, patirti gerų įspūdžių ir motyvacijos siekti rezultatų.

Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: