Ignalinos eglė sužibo drugiais

Gruodžio 3-ąją Ignalinos Laisvės aikštėje sužibo Kalėdų eglė. Ir maži, ir dideli ignaliniečiai susirinko  pasidžiaugti gražuole, kuri šiemet pasipuošė raudonais, mėlynais, žaliais drugiais ir šaltą bei snieguotą žiemos dieną sušildė pačiomis šilčiausiomis emocijomis. Svajonių Kalėdų laukimas Ignalinoje prasidėjo. Visus pasveikino ir gražių, sveikų švenčių linkėjo savivaldybės meras Justas Rasikas, seniūnas Valentinas Rumbutis. Dėkota rajono gyventojams, kurie miesto eglei dovanojo savo eglučių šakų, jų prireikė daugiau nei 1500.

Su vaikučiais aikštėje linksmai bendravo ir žaidė, kartu pajudėti kvietė  jų mylimi personažai Kakė Makė, Netvarkos Nykštukas ir, žinoma, mažuosius labai nudžiuginęs Kalėdų Senelis. Visi kartu jie ir įžiebė eglę, fejerverkų šviesom palydėtą. Šauniai pasirodė  Ignalinos vaikų kolektyvai ,,Labas“,  ,,Kvintetas“, ,,Draugai“, ,,Pumpurėliai“. Veikė improvizuotas kalėdinių filmukų kino teatras ir kalėdinis paštas, o ant  savivaldybės pastato rodyta kalėdinė instaliacija. Šventę savo koncertu papuošė renginio svečiai, ignaliniečių laukti atlikėjai Renata ir Deivis.

Na, o belaukiant šv. Kalėdų Ignalinoje bus ir daugiau šventinių renginių. Gruodžio 11 d. 10 val. Ignalinos rajono kultūros centre vyks Kalėdinės dirbtuvėlės. Gruodžio 16 d. nuo ryto miesto aikštėje šurmuliuos kalėdinė mugė, gatvėmis važinės šventinis traukinukas. Mažiesiems rajono gyventojams bei svečiams antrąją Kalėdų dieną 14 val. šventę miesto aikštėje surengs Kalėdų senelis, o vakare (18 val.) su nepakartojamu magišku pasirodymu Kultūros centre visų lauks Mantas Wizard ir Katažina. Gruodžio 30 dieną 17 val. rengiamas Padėkos vakaras kultūros puoselėtojams ir rėmėjams su Evelina Sašenko ir Pauliumi Bagdanavičiumi.

Įspūdingos šventės ir gražaus šv. Kalėdų laukimo!

Parengė Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: