www.ignalina.info nuotr.

Ignalinos kraštas pristatytas tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje

Ignalinos kraštas per pusmetį buvo pristatytas jau trečiojoje tarptautinėje turizmo parodoje! Kovo 16 – 18 dienomis Ignalinos rajono turizmo informacijos centras dalyvavo tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje ,,ITTF Warsaw“  bendrame ,,Keliauk Lietuvoje“ stende.

Paroda vyko Kultūros ir mokslo rūmuose, antrajame aukščiausiame pastate.  Kartu su Ignalinos rajono turizmo informacijos centru parodoje dalyvavo kolegos iš Anykščių, Zarasų, Trakų, Palangos, Druskininkų, Kauno, Birštono turizmo ir verslo informacijos centrų, taip pat Lietuvos kurortų asociacijos atstovai.

Tris dienas trukusioje parodoje lankytojams buvo pristatytos Ignalinos krašto naujienos, rajone teikiamos paslaugos, lankytini objektai. Pirmąją parodos dieną „Keliauk Lietuvoje“ stendą aplankė ir Lietuvos ambasadorius Lenkijoje Eduardas Borisovas.

Parodos metu sulaukta nemažai susidomėjimo Ignalinos kraštu, TIC darbuotojos padėjo susiplanuoti individualius maršrutus savo ateities kelionėms į Ignaliną. Tad belieka su nekantrumu sulaukti naujojo vasaros sezono.

www.ignalina.info inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: