Įgyvendinamos priemonės eismo saugumui užtikrinimui

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorės Kristinos Nakutytės vadovaujama saugaus eismo komisija aptarė miesto įmonių ir gyventojų prašymus įgyvendinti saugumo priemones ir parengė darbų planą.

„Mūsų pagrindinis tikslas – kad būtų saugu ir vairuotojams, ir pėstiesiems. Esame dėkingi gyventojams už pastabas ir pasiūlymas. Atsižvelgę į juos parengėme darbų planą“, – sakė K. Nakutytė.

Pagrindiniai šių metų darbai planuojami Projektuotojų gatvėje (nuo Molainių iki Kniaudiškių g.). Čia bus įrengta papildoma eismo juosta ir automobilių stovėjimo vietos. Beržų, Pilėnų ir V. Alanto gatvių sankryžoje atsiras šviesoforas. Sankryžos bus modernizuojamos įrengiant papildomą posūkio į dešinę pusę eismo juostas iš J. Tilvyčio į Nemuno g., iš Beržų į Ramygalos g.

Atsižvelgus į gyventojų prašymus ir policijos rekomendacijas planuojamos šios pėsčiųjų saugumo didinimo priemonės: perėjos prie Nepriklausomybės aikštės techninis projektas, greičio mažinimo kalneliai Ukmergės g. (prie centrinės turgavietės, „Maximos“ prekybos centro ir Pradinės mokyklos), sutvarkyti pėsčiųjų perėjas, įrengti eismo saugumo saleles Beržų ir Ramygalos g. (ties pagrindiniu įėjimu į kapines), tęsti pėsčiųjų perėjos įrengimo darbus J. Tilvyčio g. (ties Spanguolių g.). Visose šiose vietose kartu ketinama įrengti ir kryptinį perėjų apšvietimą.

Kartu komisija nusprendė panaikinti apie 10 nesaugių perėjų.

Šiuo metu Panevėžyje jau vyksta pėsčiųjų perėjos įrengimo darbai Ramygalos g., prie įmonės ADAX. Įrengtas kryptinis apšvietimas, bus pažymėti transporto judėjimo srautai, sutvarkyti kelio ženklai, trūkstamoje vietoje įrengta šaligatvio atkarpa ir kt. Artimiausiu metu atsiras saugumo salelė.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: