II Konstitucijos egzamino etape – 2 panevėžiečiai

Antradienį, Panevėžio miesto savivaldybėje laikyti Konstitucijos egzaminą nutarė 6 panevėžiečiai. Iš jų 2 – Justinas Čerkesas ir Karolis Valantinas – pateko į antrąjį etapą, kuris vyks spalio 13 d.

  1. Čerkesas teisingai atsakė į 28 iš 30 egzamino klausimų, K. Valantinas – 27.

Teisingumo ministerijos duomenimis, šiemet šalies piliečiai pasitikrinti Konstitucijos žinias galėjo visose 60 savivaldybių, 555 bendrojo lavinimo ir 17 aukštųjų mokyklų, 12 įkalinimo įstaigų, Seime ir internetu. Dalyviai varžosi atskirose grupėse: pilnametystės sulaukusių piliečių, teisės studentų ir teisinį išsilavinimą turinčių asmenų, nuteistųjų bei moksleivių. Į II etapą patenka teisingai atsakiusieji į 25 ir daugiau klausimų.

Pernai egzamine dalyvavo per 30 tūkst. žmonių, šiemet tikimasi dar didesnio aktyvumo (ypač moksleivių ir mobiliųjų įrenginių naudotojų).

Geriausiai išmanantys Konstituciją spalio 26 d. bus apdovanoti Prezidentūroje. Juos sveikins Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei teisingumo ministras Juozas Bernatonis. Laimėtojams bus įteikti projekto organizatorių ir partnerių prizai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: