IKEA pristato programėlę namams

Šiandien IKEA Lietuvoje pristato programėlę namams. Specialiai Baltijos šalims sukurta programėlė veiks kaip personalizuotas apsipirkimo internetu įrankis bei turės papildomų funkcijų, kaip idėjos namams, skaitmeniniai individualių baldų planuokliai, paslaugų užsakymas, lojalumo programos pasiūlymai ir kt. Programėlė startuoja visose Baltijos šalyse tuo pačiu metu.

„IKEA programėlė yra dar vienas skaitmeninis įrankis, kurio tikslas pagerinti vartotojų patirtį ir padaryti IKEA‘ą dar prieinamesne – per įrankį, kuris visada yra po ranka – išmanųjį telefoną“, – sako Jolita Juodzevičienė, IKEA Lietuva rinkos vadovė.

IKEA programėlė veiks kaip patogus personalizuotas apsipirkimo internetu įrankis, be to, leis naudotis papildomomis funkcijomis, kaip idėjų ir įkvėpimo namams paieška, skaitmeniniais individualių baldų planuokliais, paslaugų užsakymu. Programėlė sklandžiai sujungs vartotojo patirtį fizinėse prekybos vietose ir internete, pavyzdžiui, leisdama patikrinti ar norimos prekės yra parduotuvėje konkrečiu metu, pateikdama parduotuvės žemėlapį ir kt.

IKEA programėlė taip pat integruos lojalumo programos IKEA Family kortelę, teiks specialius pasiūlymus programos nariams. Skaitmeninis įrankis leis išsisaugoti savo užsakymus ir matyti jų istoriją, vienoje vietoje laikyti įsigytų IKEA prekių garantinius dokumentus.

Planuojama, jog programėlė per ateinančius metus bus toliau kuriama, periodiškai pridedant naujų funkcijų.

Programėlę lietuvių, anglų ir rusų kalbomis nemokamai atsisiųsti galima „GooglePlay“ ir „AppStore“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: