Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-01-25

Iki 7 mėnesio nėštumo nepastebėjusi L. Tamulytė-Stončė: „Pas gydytoją ėjau nusiteikusi išgirsti blogiausia”

Talentingoji komikė Laima Tamulytė-Stončė beveik visą nėštumo laiką, iki pat septinto mėnesio, nesuprato, kad laukiasi. Dabar mama pagaliau tapusi Mama Rock’n’roll LNK laidai „Nuo…Iki” atvirauja, kad tai, kas jai nutiko, yra tikras visa gyvenimą aukštyn kojomis apvertęs stebuklas.

Ankstyvą rudenį jau kurį laiką nuolatinį nuovargį jautusi moteris nuvyko pas gydytoją. Laima pasiruošė̇ išgirsti blogiausia. Komikei milžinišką nerimą̨ kėlė̇ sparčiai didėjantis gumbas pilve.

„Važiavau atlikti tyrimo galvodama, kad man vėžys ar pilvo išvarža. Po apžiūros medikė pranešė tai, ko mažiausiai tikėjausi. Išgirdau ne tik, kad laukiuosi, bet, kad man jau tuoj reikės gimdyti. Koks gimdyt, galvoju, juk prieš tai pastoti reikia. Beria ji naujienas man toliau, žinokit, gal kokiam šeštam, septintam mėnesyje jau esat. Mano protui tai buvo visiškai nesuvokiama. Sakau, jūs suprantat, ką̨ man pasakėte? Mes dvidešimt metų stengiamės susilaukt vaikų, mums niekaip nepasiseka. Žinia apie nėštumą buvo griaustinis iš  giedro dangaus – su liūtimi, žaibais ir perkūnijomis”, – šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK laidoje „Nuo…Iki…” pasakos L. Tamulytė-Stončė. 

Komikei, apie nėštumą svajojusiai net dvidešimtmetį, labiausiai gaila, kad turėjo tokį trumpą laiką juo pasimėgauti. „Taip norėjau, kad vyras aplink mane šokinėtų, kad naktimis valgyčiau raugintus agurkėlius ir ledus, kad jausčiausi didėjanti ir popinama. Aišku, nuo pat tos akimirkos, kai sužinojau, kad laukiuosi, tokia ir tapau. Bet tas saldus laikas buvo toks trumpas. Gimdžiau visai netrukus. Už poros mėnesių”, – LNK laidoje „Nuo…Iki…” atvirauja L. Tamulytė-Stončė.

Kas padėjo porai susilaukti Emilijos? Su kokiais iššūkiais ir malonumais susiduria naujagimę prižiūrinti pora? Ir kas po stebuklingo gimdymo Laimą Tamulytę-Stončę labiausiai įskaudino? Jautri Laimos istorija – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., laidoje „Nuo…Iki” per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: