Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2019-06-19

Iki gimdymo svorius kilnojusi fotografė K. Paškevičienė: „Kiti sportuojantys man sakė – eik namo, ką čia darai, pažiūrėk, kaip atrodai!”

„Eik namo, ką čia darai, pasižiūrėk į save, kaip atrodai“, – apie komentarus, kuriuos girdėdavo sporto salėje, jau šį trečiadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos fotografė Kristina Paškevičienė, sportavusi kone iki gimdymo.

Sutikite, moteris su pūpsančiu nėščiosios pilvuku, kelianti įspūdingo dydžio štangą, – neįprastas vaizdas lietuvių akims. Nieko stebėtina, kad Kristinos video ir nuotraukos, įkeltos socialinio tinklo paskyroje, sukėlė tikrą audrą. Kristina tuomet skaičiavo jau 40-ą nėštumo savaitę, iki numatyto gimdymo jai buvo likusios vos dvi dienos, ir kėlė ji net 70-ies kilogramų štangą.

Kristina su vyru treniruotes sporto salėje fiksavo kas mėnesį ir nuotraukomis, kuriose matyti augantis pilvukas, atvirai dalijosi socialiniuose tinkluose. Vieni Kristiną gyrė ir palaikė už stiprybę bei pasiryžimą, kiti peikė ir gąsdino, kad taip sportuodama ji rizikuoja ne tik kūdikio, tačiau ir savo sveikata bei gyvybe.

Kristina pasakos, kad viešindama nuotraukas ir video, kuriuose ji sportuoja būdama nėščia, nesiekė nei šokiruoti, nei troško dėmesio. „Norėjau įkvėpti pastojusias tautietes neužsidaryti namuose ir visus devynis mėnesius ne tik auginti pilvuką, o aktyviai gyventi bei stiprinti kūną. Juk sakoma, kad nėštumas ne liga ir ne neįgalumas…“  – sakys 26-erių Kristina.

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį trečiadienio vakarą 20.00 val. per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: