Iki konkurso „Mano šeimos gydytojas“ pabaigos liko vos savaitė!

Vaikų piešinių konkurso „Mano šeimos gydytojas“ organizatoriai ragina šalies pradinių klasių mokinius suskubti jame dalyvauti, nes iki konkurso pabaigos liko paskutinė savaitė. Vaikų piešinių Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK), kaip ir kitos ligonių kasos, lauks iki kovo 31 dienos.

Konkursas „Mano šeimos gydytojas“ sulaukė didžiulio susidomėjimo visoje Lietuvoje: iki kovo 23 d. piešinius jam spėjo pateikti 158 mokyklų pradinukai iš 52 savivaldybių. Gauta net 240 vokų su mokinių darbeliais, daugiausiai jų sulaukė Šiaulių ir Vilniaus teritorinės ligonių kasos.

Panevėžio TLK savo darbus pateikė 29 mokyklų pradinukai iš 11 savivaldybių (iš viso gauti 46 vokai). Kol kas nė vieno dalyvio nesulaukta tik iš Rokiškio rajono savivaldybės.

Ligonių kasų piešinių konkurso organizatoriai nuoširdžiai džiaugiasi stulbinančiu mažųjų aktyvumu ir ragina pradinukus, dar nespėjusius nupiešti savo šeimos gydytojo, pasinaudoti paskutine galimybe dalyvauti konkurse. Taip pat kviečiame tėvelius bei mokytojus paraginti vaikus prisijungti prie konkurso dalyvių gretų bei drąsiai kovoti dėl vertingų prizų! Jų pasiruošusios padovanoti ne tik ligonių kasos, bet ir Panevėžio TLK partneriai iš visų 12-os Panevėžio ir Utenos apskričių savivaldybių.

Smagu tai, kad 5 konkurso prizininkai galės pasijusti tikrais dailininkais – jų piešti darbeliai bus atspausdinti spaustuvėje, kur pavirs atvirlaiškiais, primenančiais visiems, koks reikšmingas kiekvienos šeimos sveikatai ir gerovei yra šeimos gydytojas. Atvirlaiškiai pakvies tėvelius ir mamytes, močiutes ir senelius, dėdes ir tetas, broliukus ir sesutes, pusseseres ir pusbrolius apsilankyti pas šeimos gydytoją ir pasitikrinti sveikatą. Tokiu būdu informacija apie nemokamas šeimos gydytojo ir kitas sveikatos priežiūros paslaugas bei ligų prevencijos programas pasieks daugelį šeimų.

Dalyvauti konkurse labai paprasta: tereikia ant balto popieriaus lapo nupiešti savo šeimos gydytoją ir pavaizduoti, kaip jis gydo mamą ar tėtį, brolį ar sesę, močiutę ar senelį, tetą ar dėdę… Piešinį atsiųsti ar atnešti į Panevėžio TLK (Respublikos g. 66, 35158 Panevėžys). Viename voke gali būti vieno pradinuko ar visos klasės ir net mokyklos pradinukų darbai. Kiekvieno piešinio kitoje pusėje būtinai reikia užrašyti jo autoriaus vardą, pavardę, klasę ir mokyklos pavadinimą bei adresą.

Darbus vertins komisijos. 5 prizininkams bus įteikti specialieji ligonių kasų prizai. Be to, net 60 nugalėtojų (po 1 iš kiekvienos savivaldybės) bus paskatinti ligonių kasų dovanomis.

Vaikų piešinių konkursas „Mano šeimos gydytojas“ yra ligonių kasų socialinės akcijos „Sveika šeima“, skirtos Tarptautinei šeimos dienai paminėti, dalis. Ši diena minima gegužės 15-ąją, tad gražiausių darbų autoriai bus apdovanojami šventės išvakarėse – antrąją gegužės savaitę.

Piešinių konkurse pradinių klasių mokiniai per dailę išreikš supratimą apie sveiką šeimą, taip pat atkreips visuomenės dėmesį į šeimos gydytoją kaip į visiems šeimos nariams svarbiausią mediką, pas kurį skubama ne tik susirgus, bet ir pasitikrinti, siekiant  išvengti ligos. Pradinukai primins, kad už apdraustiesiems Lietuvoje teikiamas šeimos gydytojo paslaugas mokėti iš savo kišenės nereikia – už šias paslaugas sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis.

Vaikų piešinių konkurso taisyklės skelbiamos ČIA.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: