„IKI” parduotuvės rekonstrukcija daugumos ramygaliečių lūkesčių nepateisino

Nuo gruodžio pradžios po rekonstrukcijos duris atvėrusi „IKI” prekybos tinklo parduotuvė Ramygaloje gerokai sumažino pirkėjų srautus kitose miestelio maisto prekių parduotuvėse. „IKI” parduotuvės atidarymo proga visą dieną visi pirkėjai nemokamai buvo vaišinami arbata ir kava, jiems buvo dalijamos bandelės, obuoliai, bananai. Tačiau dauguma ramygaliečių sakė, jog iš rekonstrukcijos, kuriai remiantis oficialiais pranešimais buvo išleista daugiau kaip 700 tūkst. eurų, tikėjęsi gerokai daugiau. Ramygaliečiams nemažai kliuvo ir tai, kad buvo palikta tik viena įprasta ir įrengtos net trys savitarnos kasos. Tiesa, visi jie pripažino, kad parduotuvė tapo gerokai erdvesnė ir bent šiuo pandeminiu laikotarpiu geriau užtikrinami reikalavimai laikytis saugaus atstumo.

„Viskas puiku, viskas labai gerai. Ypač patinka savaime atsidarančios durys ir į parduotuvę dabar galiu kad ir su dviračiu įvažiuoti. Tai ypač patogu važinėjantiesiems neįgaliųjų vežimėliais”,- sakė ramygalietis Darius ir pridūrė, jog dėl erdvesnės prekybos salės nebereikia stumdytis užpakaliais.

Tarą pridavinėjęs ramygalietis Arvydas teigiamai vertino taromato iškėlimą į įėjimo zoną, tačiau jis sakė vylęsis, kad bus pastatytas galingesnis aparatas, nes dabar jis labai greitai užsipildo ir nuolat reikia kviestis parduotuvės darbuotojas.

Ramygalietė Dalia gyrė gerokai išaugusią daržovių, vaisių, vietoje keptų bandelių ir kitų kepinių pasiūlą, o taip pat, kad mėsos, žuvies, pieno gaminiai atsidūrė uždarose vitrinose. Tačiau pirkėjai užkliuvo gerokai išaugę prekybos alkoholiniais gėrimais plotais. Jos nuomone, dalį lentynų galima buvo panaudoti prekybai būtiniausiomis buities prekėmis.

„Nors Panevėžyje dažnai apsipirkinėju savitarnos kasose, nes tam sugaištu mažiau laiko, savitarnos kasa Ramygaloje nustebino. Nuskanavau ir susisvėriau prekes, įdėjau banknotą, gavau grąžą metaliniais pinigais ir susidėjusi prekes išėjau iš parduotuvės, tačiau prie automobilio išgirdau šaukiančią apsaugos darbuotoją, kad nepasiėmiau visos grąžos. Pasirodo popierinių pinigų reikėjo palaukti ilgiau”,- pasakojo ponia Dalia.

„Man niekas nepatiko, nes nieko nebegaliu rasti. Keturis kartus apėjau parduotuvę, kad rasčiau kur sudėti batonai. Nebeliko ir pigesnio kačių ėdalo, labai susitraukė ir spaudos skyrelis. Nepatiko ir savitarnos kasos, kuriomis nemoku naudotis”,- sakė ramygalietė Daiva.

„Parduotuvė daug erdvesnė, gerokai didesnė vaisių, daržovių ir kitų prekių pasiūla, tačiau labiausiai nuvylė duonos skyrius. Kam man itališka čiabata, prancūziški ar ispaniški batonai, jei aš mėgstu tikrą juodą lietuvišką duoną. Visada pirkdavau „Naminę” ar „Ajerų” duoną, tačiau jų kaina per mėnesį išaugo trečdaliu. Beveik tiek pat pabrango ir sriubos, nebeliko jokio pigesnio aliejaus. Kaip ir anksčiau liko labai menka šviežios mėsos ir šaldytos žuvies pasiūla, o šviežios žuvies nebuvo ir nėra nė kvapo. Bent kol kas nėra ir mano perkamų cigarečių”,- kalbėjo ramygalietis Gediminas ir kiek padvejojęs prisiminė dar vieną pirkinį. Anot jo, toks pat energetinis gėrimas „IKI” net 30 centų brangesnis nei „Aibės” parduotuvėje.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: