Iki spalio 1-osios parinkite būrelį savo vaikui

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia vaikus ir jų tėvus pasinaudoti iš valstybės biudžeto skiriamomis lėšomis neformaliajam vaikų švietimui (NVŠ). Tikslas – kuo daugiau vaikų pritraukti į prasmingas veiklas.

Primename: skiriamų lėšų kiekis vienam vaikui – iki 15 eurų per mėnesį. Finansavimas numatytas nuo spalio 1 iki gruodžio 31 d.

Į valstybės skiriamus iki 15 Eur būreliams, užsiėmimams gali pretenduoti visi mokyklinio amžiaus vaikai, besimokantys bendrojo ugdymo mokyklose.

Lėšos skiriamos ne tiesiogiai tėvams – tai nėra kompensacija. Finansavimas numatytas NVŠ teikėjams (įstaigoms ar laisviesiems mokytojams), kai vaikai kartu su tėvais (globėjais ar rūpintojais) pasirinks lankyti vieną akredituotų programų. Kiekvienas moksleivis gali pasirinkti tik vieną veiklą, kuriai nori skirti tikslinį finansavimą. Pasirinkimas patvirtinamas sutartimi tarp teikėjo ir tėvų. Sutartį su teikėju dėl finansavimo krepšelio lėšomis būtina pasirašyti iki spalio 1 d. Krepšelio negalima dalinti, susigrąžinti ar perkelti į kitą programą. Jis skiriamas visiems 3 mėnesiams.

Šiuo metu Panevėžio miesto švietimo, sporto, kultūros ir kt. įstaigos, organizacijos, pavieniai žmonės yra pateikę apie 65 NVŠ programas. Tarp jų – Kūno kultūros ir sporto centras, Dailės, Muzikos, Gamtos mokyklos, Moksleivių namai, kino centras „Garsas“, Bendruomenių rūmai, Futbolo akademija, VšĮ Aukštaitijos krepšinio mokykla, sunkiosios atletikos klubas „Jėga“, choreografė Ugnė Zanevičiūtė-Audejeva, VšĮ „Panevėžio pynimėlis“, aerobikos ir sveikatingumo klubas „Tavo Fortūna“, tautinio meno ansamblis „Panevėžio saulužė“, dainų ir šokių ansamblis „Viltis“, studija „Grožio mozaika“, VšĮ „Sportonas“, A. Lipniūno kultūros centras, V. Vaičikonio irklavimo klubas, IĮ „Jurgitėlės amatai“, Kolegija, sporto klubai „Sajas“, „Voras“, „Argus“, „Alfa“, Vaikų dienos užimtumo centras, tobulėjimo centras „Da Vinci“, labdaros ir paramos fondas „Algojimas“. Jų pateiktas veiklas tvirtins Savivaldybės komisija. Su preliminariomis NVŠ programomis galite susipažinti www.aikos.smm.lt – Vaikams – Būreliai.

Jau akredituotų programų sąrašą Savivaldybės interneto svetainėje www.panevezys.lt – Neformaliojo ugdymo krepšelis paskelbsime šią savaitę. Tada galėsite pasirinkti konkrečią pageidaujamą veiklą ir sudaryti sutartis.

Pasirūpinkite savo vaiku – tegu po pamokų jis laiką leidžia prasmingai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: