Iki spalio 15 d. vyksta moksleivių fotografijų konkursas „Panevėžys – mano miestas“

Panevėžio miesto savivaldybė primena, kad iki spalio 15 d. vyksta moksleivių fotografijų konkursas „Panevėžys – mano miestas“ ir kviečia jaunuosius panevėžiečius fotografuoti bei siųsti nuotraukas.

Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir jaunimo gebėjimus kurti ir meninės raiškos priemonėmis atskleisti teigiamus miesto aspektus, grožį, pokyčius, vaikų ir jaunimo gyvenimo akimirkas, veiklą, tradicijas, iniciatyvas; skatinti patriotiškumą, pilietiškumą, meilę gimtajam miestui ir jo bendruomenei.

Šiemet ypač ryškūs Panevėžio atsinaujinimo ženklai, kai kurie projektai jau užbaigti arba baigiami: Kultūros ir poilsio parkas, Jaunimo sodas su Maironio taku ir A. Jakšto g. skveru, Laisvės aikštė, Senvagė, Taikos alėja, prie „Ekrano“ marių, A. Jakšto, J. Janonio gatvės, Dailės galerija, Moigių pastatų kompleksas ir kt. Vyksta rangos darbai Nepriklausomybės aikštėje, Skaistakalnio parke ir kt. Daugėja aktyvaus laisvalaikio pramogų, maitinimo įstaigų. Tai pastebime visi. O ką įdomaus, unikalaus, netikėta gražėjančiame mieste matote jūs? Tokia šiemet ir yra konkurso potemė – „Netikėtas“. Kviečiame nuotraukose fiksuoti galbūt tik jūsų akimis išvystus dalykus – detales, fragmentus, įdomius reiškinius/įvykius/motyvus.

Primename: konkurse gali dalyvauti Panevėžio bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Jų darbai bus vertinami suskirsčius į 3 grupes: 4-6, 7-9 ir 10-12 klasių. Fotografijas Savivaldybei reikia pateikti iki spalio 15 d. (imtinai). Pateikdami nurodykite autoriaus vardą ir pavardę, klasę, telefono numerį, elektroninį paštą, mokyklos pavadinimą, fotografijos pavadinimą. Fotografijas kviečiame siųsti elektroniniu paštu vladas.taucius@panevezys.lt arba pristatyti elektroninę versiją (diskelyje, USB atmintuke) į Švietimo skyrių (Laisvės a. 23). Vienas moksleivis gali pateikti ne daugiau kaip 10 nuotraukų.

Jos bus vertinamos atsižvelgiant į temos atspindėjimą, įgyvendinimą, originalumą, meninę raišką. Laimėtojai bus išrinkti iki spalio 30 d., skelbiami www.panevezys.lt, Savivaldybės „Facebook“ paskyroje ir spaudoje.

Nugalėtojams bus įteikti Savivaldybės prizai.

Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: