Grožis - Laisvalaikis - 2020-10-06

Įkvepiantys mokymai Kaune: modelio ABC ir išskirtinė galimybė tapti žvaigžde

Modelių Namuose praūžė ypatingi mokymai. Rugsėjo 27 dieną, paskutinį mėnesio sekmadieni, MB Modelių Namai organizavo modelių mokymus, kurių metu savo srities specialistai dėstė paskaitas apie grožį, sveiką gyvenseną ir modelių pozavimo bei fotografavimo ypatumus. Praktiški patarimai padės merginoms tapti geriausia savo versija tiek asmeniniame gyvenime, tiek išmokys puikiai laviruoti ir mados pasaulyje.

Trumpai apie MB Modelių Namų įmonę ir jos tikslus.

MB Modelių namai gimė su idėja kurti, skleisti grožį ir atverti merginoms modelio karjeros galimybes Lietuvoje. Mūsų įmonė tuo ir išsiskiria iš kitų, kad mes norime plėsti modelių rinką Lietuvoje. Dauguma kitų modelių agentūrų modelius atiduoda į užsienio rinką. Visgi, Lietuvoje poreikis tinkamų merginų pozuoti ir demonstruoti madą yra. Nors ir esame dar jauna įmonė, bet esame stiprūs nuo pagrindų. Kolektyviškumas ir didelė aistra tai, ką darome, mus skatina judėti toliau, plėstis, kurti ir garsinti mūsų darbus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Galime save laikyti tikrais patriotais, investuojame Lietuvoje ir garsiname jos vardą užsienyje, per visą pasaulį. Mūsų modeliai jau spėjo pasiekti tokius pasaulinius mados fotografijų žurnalus, kaip Pretty Faces Model Magazine, Prestige Models Magazine, Brand Model Magazine ir dar daug kitų. Žinoma, tai tik pradžia, turime didžių siekių ir greitu metu pradėsime dirbti ir su Lietuvos žurnalais.

Mums rūpi mūsų modeliai.

Priežastis, kodėl kilo idėja rengti mokymus, labai paprasta. MB Modelių Namams yra aktualu jų pačių modelių išvaizda, sveikata ir sugebėjimai. Šiuolaikiško mąstymo kolektyvas į modelius žvelgia kita kryptimi. Mums nereikia merginų, kurios neturi asmenybės, mums reikia merginų, kurios turi ką papasakoti ir parodyti. Pas mus įmonėje, nemaža dalis modelių yra dar pakankamai jaunos, dar neturinčios aukštojo išsilavinimo. Kiekvienoje iš tų mergaičių mes įžvelgiame potencialą. Viena šokėja, kita menininkė, kita, gal dar ieško savęs, todėl mes, esame tam, kad padėtume tobulėti kaip asmenybėms ir atskleisti tikrąją save prieš foto objektyvą. Natūralumas, žmogaus tikroviškumas žavi!

MB Modelių Namai, tai durys į savęs supratimą ir meilę.

Modelių mokymai priverčia modelius susimąstyti dėl savo kūno, sveikatos ir viso ko suvokimo.

Mokymų metu, savo srities profesionalė- fotografė Rasa Jarmalienė pravedė teorinę ir praktinę paskaitą apie modelių pozavimą. Kokybiškos nuotraukos rezultatas yra priklausomas nuo modelio pozos. Ypač mados pasaulyje yra vertinama, kaip modelis geba save pateikti, išryškinat svarbias detales. Jei reikia reklamuoti pavyzdžiui rankinę, fotografė mokė, reikiamos kūno pozicijos, rankų išdėstymo, veido mimikos. Taip pat aptarė tokius svarbius pozavimo aspektus pasikeitusiai plokštumai: sėdėjimo pozavimo, atsirėmus į sieną, stovint ir pan. Mados rinkoje vertinami modeliai tie, kurie geba prisitaikyti, bet kokioje situacijoje ir aplinkoje. Kuo įdomesnės kūno pozos išlaužiamos, tuo nuotrauka atrodo įspūdingesnė. Sklindanti šviesa iš tam tikrų pozicijų apsunkina fotosesiją, bet žinant kaip reikia išnaudoti šviesos srautą, juo sužaisti, galima pasiekti aukšto lygio rezultatų. Teorines žinias modeliai turėjo galimybę išbandyti praktiškai ir išbandysi savo gabumus. Visa tai- investicija į kokybišką modelį.

Deja, vien gražaus ir įmantraus pozavimo negana. MB Modelių Namų vizažistė, makiažo mokytoja Gabija Bairašauskaitė suteikė naujų žinių modeliams, apie veido priežiūrą. Naudingi patarimai, kaip kovoti su problematiška veido oda, padės daugeliui merginų atsikratyti nemalonių veido bėrimų, aknės ir išvengti jų ateityje. Mūsų veidas- mūsų atspindys. Tai be galo svarbu ir modelio karjeroje. Buvo aptartos ir šių metinės makiažo tendencijos, juk kiekviena nori atrodyti puikiai.

Sveika, tviskanti veido oda, taip pat išduoda ir sveiką kūną. Paskutiniojo kurso Lietuvos sporto universiteto, kineziterapijos studentė Beatričė Strikaitė savo žinias perteikė į mokymus, kalbėdama iš savo patirties, apie aštuonis jos kasdienybėje dalykus, kurie padeda išlaikyti sveiką gyvenseną. Paskaitai prasidėjus, buvo kalbama apie pusryčius ir jų naudą žmogaus organizmui, kad tai yra dienos varikliukas. Kaip buvo sužinota, daugiau nei puse klausančiųjų jau sulaužė vieną iš aštuonių sveikos gyvensenos punktų, nes pusryčių nevalgo. Toliau pasakojo apie vandens naudą organizmui, apie tai, kas padeda valdyti stresą ir kodėl būtinas miego rėžimas. Patariama, atkreipti tai, ką sako kiekvienas mūsų kūnas, kodėl būtina atkreipti, į jo siunčiamus signalus. Buvo dalijami patarimai ir mokoma, kodėl visi šie ir dar keletas punktų  yra svarbūs ir kaip jie susiję. Ne gana to, mūsų partneriai- restoranas Miesto Sodas, mus nudžiugino sveikuoliškais, įspūdingai atrodančiais vieno kąsnioskanėstais ir palepino kolektyvą. Tai kas skanu- gali būti ir sveika!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: