Ilgamečiam Švietimo skyriaus vedėjui pasiūlyta trauktis: jis ilgai nedvejojo

Nuo 1997 metų Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo skyriui vadovaujančiam ir prie visų valdžių prisitaikiusiam 55 metų istorijos mokytojo specialybę turinčiam Dainiui Šipeliui pasiūlyta palikti postą ir tenkintis kuklesnėmis šio skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigomis. Ilgai nedvejojęs ilgametis skyriaus vedėjas penktadienį pats pasirašė prašymą nuo gruodžio 15-osios pervesti į skyriaus vedėjo pavaduotojus.

Deja, ponui D.Šipeliui prisiskambinti nepavyko, nes jis paprasčiausiai mobiliojo ryšio telefonu neatsiliepė. Beje jis 1995 metais, kai dar dirbo istorijos mokytoju Uliūnuose, buvo išrinktas į Panevėžio rajono tarybą, o po metų, kaip Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos kandidatas, nors ir nesėkmingai, dalyvavo rinkimuose į Seimą.

Apie galimus pasikeitimus savivaldybės Švietimo skyriuje portalui AINA.LT patvirtino savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

„Sprendimus priima administracijos direktorius, todėl nieko negaliu komentuoti ir nežinau kokie pokalbiai tarp jų vyko. Tegaliu pasakyti, kad šiandien savivaldybė gavo D.Šipelio prašymą nuo gruodžio 15 dienos jį pervesti į skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas. Aš, kaip kuruojantysis švietimą, šį prašymą ir suderinau“,- nedaugžodžiavo K.Armonavičius

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: