LNK nuotr.

Ilona Kvietkutė: „Vieną Valentino dieną labai gerai atsimenu, nes po devynių mėnesių turėjau dukrą“

Šį, išskirtinį ir kupiną meilės vakarą kartu švęsti Valentino dienos susirinko visi pagrindiniai LNK serialo „Man reikia meilės“ aktoriai: Nerijus Gadliauskas, Ilona Kvietkutė, Aidas Barkauskas, Gabija Staniulytė, Arnas Ašmonas ir režisierius Balys Latėnas.

Nors įprasta, kad šią dieną parduotuvių vitrinos užsipildo raudona spalva, išperkamos visos gražiausios gėlės ir restoranuose nebelieka staliukų rezervacijai, tačiau visi aktoriai šia tema nusiteikę vieningai. Pasak jų, tai niekuo neišsiskirianti diena, ir jie jos nešvenčia. Tačiau vienai aktorei ši diena sukelia išties svarbius prisiminimus. „Vieną Valentino dieną labai gerai atsimenu, nes po devynių mėnesių turėjau dukrą“, – LNK laidoje „Šeškinės 20“ juoko neslėps I. Kvietkutė.

Laidoje aidės ne tik juokas ir prisiminimai apie įsimylėjėlių dieną, tačiau ir istorijos apie pirmąsias meiles. Nors daugelis tiki, kad pirmoji meilė amžina, bet akivaizdu, kad bent jau prisiminimai apie ją tikrai išlieka visam gyvenimui. Aktorius N. Gadliauskas atskleis, kad jo pirmoji meilė buvo dar darželio laikais, o G. Savickas pasidalins savo antros klasės nuotykiais.

„Atsimenu vieną mergaitę, kuri mane ir aš ją buvome įsimylėję. Antroje klasėje, teatriuke, ji pasakė, kad blogai jaučiasi, ir vadovė sako, kad kas gyvena netoliese ją palydėtų. Ir aš ją lydžiu ir žinot tą jausmą, kai kitam labai gėda? Ji tokia eina nuleidusi galvą, visa raudona, aš dar bandžiau ją pakalbinti, bet ji nepastebėjo stulpo prieš save ir kaip trenkėsi į jį, nukrito… Kaip dabar atsimenu, dar siūliau padėti atsistoti, o ji tokia ne, nereikia, pašoko. Tokia gėda, gėda. Tai tokia ta mano pirmoji meilė“, – kalbės G. Savickas.

„Žinoma, kad prisimenu pirmąją meilę. Mergaitė buvo baltaplaukė, mėlynakė, jei gerai atsimenu, tikra lietuvaitė. Viskas buvo nesvarbu, svarbiausia buvo jausmas“, –  prisiminimais dalysis N. Gadliauskas.

Šį trečiadienio vakarą svečiai buvo pakviesti neatsitiktinai, visi jie jau antrą sezoną vaidina LNK seriale „Man reikia meilės“, kuriame jų kuriami personažai susiduria su meilės peripetijomis. Serialo scenaristas ir režisierius Balys Latėnas atskleis, kas dar tik laukia žiūrovų. „Viena iš pagrindinių naujovių yra tai, kad vėl sugrįš Giedriaus vaidinamas personažas. Prisijungs ir daugiau žinomų žmonių. O svarbiausia, seriale bus daug siužeto vingių, kur bus daug aistrų, meilės ir gyvenimiškų situacijų“, – atskleis Balys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: