Ilzenbergas partnerių laukia ir iš emigracijos

Restoranų operatorius, būsimo viešbučio valdytojai – štai tokių partnerių ir specialistų ieško 190 kilometrų nuo Vilniaus ir Kauno, bei tik 140 km nuo Latvijos sostinės Rygos nutolęs Ilzenbergo dvaras.

Skaičiuojama, kad netoli Latvijos sienos Rokiškio rajone esančiame dvare per vasarą  aptarnaujama apie 25 tūkst. lankytojų, neskaičiuojant užsakomųjų renginių ar vaikų stovyklų.

„Romantikai ir entuziastai – taip dviem žodžiais galima apibūdinti naujus Ilzenbergo šeimos narius“, – sako „Ilzenbergo dvaro“ savininkas Vaidas Barakauskas.

Pasak jo, per COVID-19 pandemiją nemažai sventingumo verslo atstovų atsidūrė ties finansine bedugne, todėl gali atsirasti norinčių paspausti „Restart“ mygtuką, bei pradėti veiklą naujoje vietoje. Be to, pati darbo vieta prie Ilgio bei Apvalso ežerų, į kuriuos veda ir smėlėti paplūdimiai yra romantiška.

„Čia, Ilzenberge, kur yra ne tik dvaras, bet ir ūkis, kur kas mažiau didmiesčio bacilų, – pasakojo V. Barakauskas, – Lietuvos masteliais multikultūrinėje aplinkoje Ilzenbergo dvare ir ūkyje dirba specialistai ne tik iš aplinkinių vietovių, bet ir Naujosios Akmenės, Kauno ir Vilniaus“.

Prieš keletą metų dirbti Ilzenberge panoro ir kelios šeimos grįžusios iš užsienio.

„Galimybe tapti verslo partneriais bei valdyti restoraną galėtų svarstyti jau grįžę ar tik galvojantys iš užsienio grįžti tautiečiai. Galbūt neturite didelių investicijų, bet turite patirties ir noro dirbti restoranų versle. Vieta yra, tad reikia tik puikios komandos“, – sakė V. Barakauskas.

Ilzenbergo dvare šiuo metu ieškoma net dviejų restoranų veiklos operatoriaus.

„Ieškome patnerių, mylinčių maistą ir gebančių valdyti 2 restoranus vasaros sezonų metu bei ruošti maistą renginiams ar seminarams. Restoranai dirbtų penktadienį – sekmadienį. Didelių investicijų tikrai nereiks – virtuvės įranga yra, tad reikia tik noro ir gebėjimo dirbti bei aptarnauti virš 25 tūkst. lankytojų kiekvienais metais. Tikimasi, kad šį sezoną apyvarta turėtų siekti 150 tūkst. eurų neskaitant didžiųjų renginių“, – sakė savininkas V. Barakauskas.

Naujajai komandai apšilus Ilzenberge bus siūloma ir dar labiau įleisti šaknis – jau dabar dairomasi, kas valdys ir naujai statomą viešbutį.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: