Policijos departamento nuotr.

Įmetę į automobilio bagažinę išvežė į pamiškę, mušė ir spardė

Penktadienio vakarą Pandėlio degalinėje įvyko konfliktas. 23 metų jaunuolis šeštadienį kreipėsi į policiją ir pranešė, kad jį užpuolė trys vyrai, kurių du iš matymo jis pažįsta.

Jis teigia, kad kovo 27 d. 21.40 val. būnant degalinėje, Rokiškio rajone su draugu privažiavo automobilis BMW 530, vairuojamas vyro, gimusio 1993 m., gyv. Rokiškio r., su vyru, gimusiu 1982 m., gyv. Rokiškio r., ir dar vienu nepažįstamu vaikinu, kurie išlipę iš automobilio  jį ir jo draugą sumušė, grasindami susidorojimu reikalavo pinigų.

Taip pat jį prievarta įmetę į automobilio bagažinę išvežė į pamiškę, toliau mušė rankomis ir spardė kojomis į įvairias kūno vietas, žnyplėmis sužalojo ranką ir koją, grasindami susidorojimu reikalavo pinigų ir paėmė 450 eurų.

Nuostolis – 450 eurų. Nusikalstamos veikos padarymu įtariami ieškomi.

Rokiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas Robertas Krasauskas „Gimtajam…“ patvirtino, kad toks pranešimas yra registruotas, policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, ir daugiau įvykio aplinkybių atskleisti negalima, nes tai pakenktų tyrimui. Anot pašnekovo, tiriamos įvairios konflikto priežastys ir versijos.

 

Lina Dūdaitė

AINA.LT ir „Gimtasis Rokiškis” informacija

Rokiskis


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: