Implantavimas padės susigrąžinti šypseną

Galbūt slepiate savo šypseną, nes netekote vieno ar kelių dantų? O gal nešiojate protezus ir dėl to jaučiatės nepatogiai kalbėdami ar valgydami? Jus vargina kramtomųjų raumenų įtampa, atsiradusi pradėjus nešioti išimamus protezus? Šias problemas gali išspręsti odontologijos klinika, kuri paslaugą – dantų implantavimas.

Skaičiuojama, kad per metus pasaulyje implantais gydoma maždaug 10 milijonų pacientų. Lietuvoje – įsriegiama apie 50 tūkstančių implantų. Nors šis inovatyvus šypsenos atkūrimo būdas nuolat populiarėja, jis vis dar kelią daug klausimų ir prieštaringų diskusijų. Neturėdami pakankamai žinių, norėdami sutaupyti žmonės dažnai pasirenka kitus prarasto danties atstatymo būdus arba vengdami gydymo galiausiai sulaukia komplikacijų.

Graži šypsena šiandieninėje visuomenėje jau tapo geros sveikatos, sėkmės bei išsilavinimo simboliu. Deja, dažniausiai ji suprantama kaip priekiniai dantys – tie, kurie matosi geriausiai. Trūkstamas krūminis dantis nekelia tokio didelio susirūpinimo, nes jo paprasčiausiai nesimato. Tačiau būtent krūminiams dantims tenka didžiausias kramtymo krūvis, nuo jų priklauso sukandimo aukštis, apatinio žandikaulio sąnario būklė, gretimų dantų padėtis. Kai trūksta kelių krūminių dantų – keičiasi veido struktūra. Trūkstami krūminiai dantys turi įtakos ne tik estetinei, bet ir bendrai paciento sveikatos būklei, gyvenimo kokybei. Tokiu atveju, klinika – būtinas žingsnis link problemos pašalinimo.

Kodėl verta rinktis implantavimą?

Pasak odontologijos specialistų, netekus vieno ar kelių dantų, norint juos atstatyti – implantas gali tapti ilgaamžiu tikrosios šaknies pakaitalu, ant kurio tvirtinamas danties vainikėlis nepažeidžia greta esančių dantų. Implantas – tai mažas titaninis arba porcelianinis sraigtelis, įsukamas į danties kaulą, įsriegiamas į žandikaulį. Ant implanto tvirtinama danties karūnėlė. Implantuoti dantys funkcionuoja kaip natūralūs dantys, jie atrodo natūraliai. Implantavimas taip pat padeda išvengti kaulo sunykimo prarasto danties vietoje, nes atstoja danties šaknį žandikaulyje. Taip išlaikoma anatomija, užkertamas kelias kaulų retėjimui, kuris gali turėti įtakos žandikaulio linijos ar veido formos pokyčiams.

Protezuojant prarastus dantis įprastais metodais, pavyzdžiui, tiltais, šlifuojami greta esantys sveiki dantys. Dėl šios priežasties didėja jų praradimo rizika. Tad jei šalia esantys dantys pažeisti, būtina įvertinti ar jie atlaikys keleto dantų, protezuojamų tiltiniu protezu, krūvį. Tuo tarpu, implantai tausoja gretimus dantis – jų šlifuoti nereikia. Be to, apsaugomas žandikaulio kaulas bei dantenos. Implantai įauga į kaulą ir taip apsaugo jį nuo irimo, dantenų atsitraukimo.

Odontologijos klinika: visapusiška burnos priežiūra

Vivus Sanus – tai odontologijos klinika Panevėžyje, teikianti ne tik implantavimo, bet ir kitas odontologines paslaugas: dantų balinimą, protezavimą, burnos higieną, tiesinimą, laminates ir kt. Panevėžyje esančioje klinikoje dirba gydytojų specialistų komanda. Jų patirtis bei pažangūs gydymo metodai leidžia suteikti pacientams aukštą diagnostikos bei ligų gydymo kokybę.

Implantavimas Panevėžyje yra vienas iš pasirinkimų, norint turėti gražią šypseną, pilnavertiškai džiaugtis gyvenimu bendraujant su kitais žmonėmis, pasitikėti savimi. Tačiau, nepaisant visko, reikia prisimint, jog pasirinkimas yra Jūsų. Atsižvelgdami į ilgaamžiškumą, patvarumą, paslaugos kainą ir kitus kriterijus Jūs pasirinksite tai, ko verta Jūsų šypsena.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: