Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva: „Mūsų grožybės tikros!“

Šį, antradienio, vakarą, 20.30 val. TV3 „Žvaigždžių dešimtukas“ suskaičiuos visus įspūdingiausius pramogų verslo atstovių… iškilumus. Laidą su Vitalijumi Cololo šįkart ves merginų dueto „Kitokios“ narės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva. Beje, jos pačios irgi pateko į topą.

Dainininkės šios laidos dėmesio sulaukė, nes jų gerbėjai nenustoja spėlioti, ar „Kitokių“ grožybės nepadailintos skalpelio. I. Burlinskaitė ir G. Lebedeva griežtai neigia turėjusios reikalų su plastikos chirurgais. V. Cololo tiesiai šviesiai šio vakaro viešnių paklaus: „Klausykit, panelės, o jūsų grožybės tikros?“ „Tikros“, – tikins Greta. „Pačios tikriausios!“ – pridurs Indrė. „Nu, jo. Su tokiais bumbulais galima dainuoti bet ką – tauta viską klausys“, – juokaus Vitalijus.

Laidoje pramogų pasaulio veikėjas Gediminas Juodeika taps iškilumų ekspertu. „Jai truputėlį trūko kai kuriose vietose masės raumeninės, – I. Burlinskaitę vertins G. Juodeika. – Aš manau, kad jeigu ji kažką ir pasidarė, tai jai tikrai to reikėjo. Ir pritariu, maladiec, tikrai reikėjo.“

Muzikinio projekto „Naujosios pupytės“ narė, skandalistė Vita Jakutienė prisipažins, kad įspūdingi jos iškilumai – padailinti plastikos chirurgų: „Esu pasidariusi krūtinę. Man juokingiau atrodo, kai mergaitės yra kažką pasitobulinusios ir sako, kad tai natūralus jų grožis.“

Šiais, plastinių operacijų išpopuliarėjimo laikais, dainininkė Irena Starošaitė turėtų jaustis, tarsi balta varna. Prieš kelis mėnesius šiai žvaigždei buvo sumažinta krūtinė. Tai žino visa Lietuva, mat šį moters žingsnį rodė TV3 realybės šou „Žvagulio klanas“. „Žvaigždžių dešimtuke“ I. Starošaitė teigs, kad gultis ant operacinės stalo buvo sprendimas, nulemtas estetikos ir komforto troškimo Dainininkė tikins, kad jos vyras Žilvinas Žvagulis nė kiek nenusiminė dėl sumažėjusių žmonos apvalumų.

Pramogų verslo užkulisiuose šnibždama, kad plastikos chirurgai prikišo rankas ir prie prodiuserės, verslininkės Jurgos Anusauskienės iškilumų. Ką atsakys žinoma moteris?

Šio vakaro „Žvaigždžių dešimtuko“ topo herojėmis taip pat tapo dainininkės Violeta Tarasovienė, Daina Bilevičiūtė, Inga Valinskienė, šokėja Eglė Straleckaitė, transeksualė Agness Landau ir ne tik. Kas įsitaisė auksiniame topo trejetuke? Atsakymai – jau šį, antradienio, vakarą 20.30 val., TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“.

„Žvaigždžių dešimtukas“ – antradieniais 20.30 val. per TV3!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: