Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2019-10-28

Indrė Stonkuvienė itin atvira: prisipažino, kiek vyrų buvo jos gyvenime

Atrodo, tik trys faktoriai: širdies ritmas, pulsas ir streso lygis. Tačiau būtent šie faktoriai atskleis visą tiesą apie LNK interneto portalo projekto „Atsakyk“ dalyvius ir leis suprasti, ar jie sako tiesą. Kiekvienas dalyvis ateidamas čia yra įsitikinęs, kad neturi ką slėpti, o jei ir turi, tai šventai tiki, kad pavyks tai nuslėpti. Deja, bet matuokliai šįkart išsisukti neleis… Dalyviai turės progą net tris kartus, paspaudę raudoną mygtuką, neatsakyti į klausimą, bet ar tai nebus akivaizdus atsakymas? Juk apie nepatogius dalykus kalbėti nemalonu.

Itin drąsi pirmoji dalyvė Indrė Stonkuvienė, ryžosi sudalyvauti projekte „Atsakyk“. Ir nors jos gyvenime šiuo metu yra sudėtingas laikotarpis, tačiau ji nepabūgo ir atvyko į laidos filmavimą, nebijodama jokių klausimų. Ar Indrė Stonkuvienė išliks tokia pat atvira prieš kameras, kaip prieš savo gerbėjus socialiniame tinkle „Instagram“? Entuziastingai prasidėjęs klausimų maratonas greitai įsibėgėjo ir Indrė neslėpė, jog pradėjo jaustis nejaukiai, tačiau klausimas po klausimo ir atmosfera filmavimo studijoje įkaito dar labiau.

Taigi, ar kas nors žinote, kiek vyrų savo gyvenime turėjo Indrė? Ar ji, atrodytų, tokia teisingumą mėgstanti moteris, nėra bandžiusi narkotinių medžiagų, o gal yra, ir ne vieną? Ką darytų Indrė, jei tai būtų paskutinė jos gyvenimo diena? Ar ji žiūri pornografiją ir už kiek sutiktų joje nusifilmuoti? Ir ar ji dar planuoja ištekėti, kiek vaikų norėtų ir svarbiausias klausimas – ar jos širdis dar vis laisva?

Nuo šių ir daugelio kitų klausimų Indrei Stonkuvienei nepavyks išsisukti ir tai pamatysite jau antradienį, rytoj, laidoje „ATSAKYK“ tik per lnk.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: