Ineta Stasiulytė suvaidino lietuviškoje komedijoje, net toje, kur tik du aktoriai

Jau kitą savaitę, liepos 30 d., į Lietuvos kino teatrus pakvies populiariausio Lietuvos režisieriaus filmas „Naktinė žvejyba“. Tai kriminalinės dramos elementų turintis T. Vidmanto filmas, nustebinsiantis ne vieną režisieriaus kūrybos gerbėją, tačiau nestokojantis taiklaus humoro, absurdiškų situacijų, ironijos bei netikėtos pabaigos.

Filmo siužetas sukasi apie du kaimynus, Justą ir Povilą, kurie išsiruošia į naktinę žvejybą. Atokioje ežero saloje susitikę vyrai kalbasi apie „reikalus” bei moteris, tačiau netikėta linkme pasisukęs pokalbis virsta ne tik intriguojančiu vyrų gyvenimus atskleidžiančiu siužetu, bet ir mirties ar gyvenimo klausimu.

Ir nors naujausiame Tado Vidmanto filme pagrindinius vaidmenis atliko tik du aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Marius Repšys, nedidelį, bet T. Vidmanto filmų žiūrovams atpažįstamą personažą suvaidino ir lietuviškų komedijų žvaigždė Ineta Stasiulytė. „Naktinėje žvejyboje“ ji atliko trumpą, bet įsimintiną greitosios pagalbos dispečerės vaidmenį.

„Kai kviečia Tadas Vidmantas, negaliu atsisakyti vaidinti. Ir tikrai neturiu problemos suvaidinti, kad ir dvi minutes, nebūtina vien pagrindiniuose būti. Labai nekantrauju pamatyti filmą, kuriame duetu groja puikūs aktoriai Leo ir Marius. Visada žaviuosi Tado Vidmanto kūryba ir džiaugiuosi prisidėjus nors ir maža dalimi prie šio filmo,“ – sako Ineta.

NAKTINĖ ŽVEJYBA – kinuose nuo liepos 30 d.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=whJ2DS668QY&ab_channel=TadasVidmantas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: