Informacinis renginys „Europietiškas gyvenimo būdas – mūsų tapatybė“ Panevėžyje

Atsinaujinęs EUROPE DIRECT Panevėžys kviečia gyventojus  susitikti ir pakalbėti apie ateitį, apie informacijos svarbą, apie Europos Sąjungos siekius tarnauti savo gyventojams. 2021 m. gegužės 1 d. Europos Sąjungoje veiklą pradėjo 424 naujos kartos EUROPE DIRECT centrai, Lietuvoje jų yra devyni – Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje ir Visagine.

EUROPE DIRECT pasiruošęs teikti informaciją apie ES, bendradarbiauti su vietos žiniasklaida, mokyklomis, kitomis informacijos tarnybomis ir ES tinklais, remti pilietines iniciatyvas.

Šiandien visi europiečiai, kiekvienas iš mūsų turime galimybę dalytis idėjomis ir padėti formuoti bendrą mūsų ateitį. Tam yra sukurta Konferencijos dėl Europos ateities daugiakalbė platforma https://futureu.europa.eu/. Čia žmonės gali bendrauti ir aptarti savo pasiūlymus su visų kitų valstybių narių piliečiais 24 oficialiosiomis ES kalbomis svarbiausiomis piliečiams temomis: klimato kaita ir aplinka, sveikata, tvirtesnė ekonomika, didesnis socialinis teisingumas ir aktyvesnis darbo vietų kūrimas, ES pasaulyje, vertybės ir teisės, teisinė valstybė, saugumas, skaitmeninė transformacija, Europos demokratija, migracija, švietimas, kultūra ir sportas bei kitos idėjos.

Į EUROPE DIRECT Panevėžys rengiamą informacinį gyvą susitikimą kviečiami dalyviai, kuriems rūpi ateitis, bendravimas, keitimasis informacija, sugebėjimais ir talentais. Renginyje dalinsis patirtimi žiniasklaidos, bibliotekų, mokyklų atstovai, informacijos tarnybų specialistai, politikai.

Atvykti  birželio 21 d. 13.00 į Panevėžio miesto dailės galerijos (Respublikos g. 3) kiemelį, jei lytų lietus, rinksimės galerijos salėje. Renginį moderuoja Egidijus Žukauskas, Panevėžio miesto dailės galerijos direktorius.

Alina Misiūnienė

EUROPE DIRECT Panevėžys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: