Informacinių technologijų olimpiadoje

Balandžio 13 d. Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje vyko profesinių mokyklų mokinių informacinių technologijų olimpiada ,,IT žvilgsnis per profesijos prizmę“, skirta profesinių mokyklų mokiniams, besidominantiems informacinėmis technologijomis.

Renginio tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi informacinėmis technologijomis. Kol mokiniai dirbo prie kompiuterių, mokytojams, lydėjusiems mokinius į šį konkursą, buvo suorganizuota edukacinė išvyka į Rokiškio krašto muziejų. Šeimininkai mielai aprodė mokyklos patalpas, pasidžiaugė nuveiktais darbais.

Džiaugiamės dalyviais ir nugalėtojais: Gintu Januševičiumi iš Biržų technologijos ir verslo mokymo centro, Karolina Orlinyte atstovavusią Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyrių, taip pat irmąją vietą olimpiadoje užėmusiu Žygimantas Vaicekausku iš Panevėžio M. Rimkevičiaitės paslaugų ir verslo mokyklos.

Nuoširdus ačiū renginio organizatoriams – Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklai. Tikimės, kad tai taps tradicija Aukštaitijos regione.

Panevėžio M. Rimkevičaitės technologinė mokykla


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: