Ingos Jankauskaitės kelyje – anšlaginiai koncertai Lietuvos supermiestuose

Pastarąjį pusmetį LNK laidų vedėja ir aktorė Inga Jankauskaitė keliavo per Lietuvos miestus – ir LNK projekte „Lietuvos supermiestas“, ir pastarąjį mėnesį koncertiniame ture, per kurį iš viso aplankys 11 šalies miestų.

Aktorė sezoną baigia aukšta nata – „Lietuvos supermiestas“ su milžiniška energija ir populiarumu finišuoja jau šį sekmadienį, o jos koncertinis turas su dainomis apie meilę ir vėl buvo anšlaginis – į koncertus beveik nebeliko vietų.

Panašu, kad koncertų turas buvo per mažas, palyginti su klausytojų meile, papildomas koncertas numatytas gimtajame Kaune. Inga jau dabar žino – kitąmet ji vėl pakvies pasiklausyti savo širdies muzikos.

„Gal žmonės pasiilgo šilumos ir bendravimo, tikros gyvos bendrystės, emocijų, ramybės. Pavargo būti apgaudinėjami esamais ir nesamais efektais, triukais, fonogramomis. Pavargo būt auklėjami. Sėkmė ne tik stebina, džiugina, įpareigoja, bet ir patvirtina, kad esam teisingame kelyje“, – sako žiūrovų ir klausytojų širdžių karaliene tapusi I. Jankauskaitė. Simboliška – baigusi koncertus ir „Lietuvos supermiestą“, aktorė neria į pjesės „Karalienės Luizės” repeticijas Klaipėdos dramos teatre.

Inga šypsosi – dvylikos koncertų maratonas jos neišsunkė. „Krūvis nemenkas, bet tik toks būdas veikia, kai visa komanda gali susitelkti ties viena programa ir atsidavusi muzikuoti. Kai nereikia blaškytis turinys auga, keičiasi, bręsta. Jis – gyvas organizmas“, – sako Inga.

Kaip tik šią savaitę, prieš patį „Lietuvos supermiesto“ finalą Inga dainuos Klaipėdoje ir Plungėje – šie miestai susikaus dėl supermiesto titulo šį sekmadienį tiesioginėje transliacijoje per LNK.

„Tad bus galimybė pajusti, ar miestų gatvėse jaučiama lemiamos transliacijos nuojauta“, – juokiasi Inga.

Itin atsargiai TV projektus besirenkanti laidų vedėja neslepia simpatijų supermiestų komandoms. „Atvirai sakau — esu maloniai nustebinta dalyvių požiūrio, azarto, masiškumo. Man iš pradžių  buvo sunku patikėti, koks šis projektas jiems yra svarbus. Vis atrodė, kad čia tik žaidimas, bet dabar, artėjant superfinalui, akivaizdu, kad nebe. Džiaugiuos šiuo projektu. Visos komandos, kapitonų ir sirgalių dėka jis tapo tikrai labai pozityvia, vienijančia žinute  gyvenantiems ir čia, ir svetur. Ačiū už gerą sezoną!“

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: