Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-01-26

Interneto sensacija „ZYGGA“ atvirai apie muziką ir asmeninius santykius: „Ar šią laidą žiūrės policija?“

Duetas, savo muzikinį kelią pradėję kaip „Žygis ir Gabija“, visai neseniai ėmėsi naujo projekto pavadinimu  „ZYGGA“, kuris ne tik tapo jų pačių muzika sielai, bet ir sulaukė didelio populiarumo muzikos platformose. Anot atlikėjų, milijoninių peržiūrų kūriniai nėra tik naujokų sėkmė. „Tu negali sėdėti ir svajoti. Negali sėdėti ir laukti, kada pradės plaukti pinigai, populiarumas ir t.t. Norint kažką pasiekti, neužtenka tik svajoti, reikia vardan tos svajonės daug dirbti“, – tvirtai įsitikinęs Ž. Petkus.

Ne tik scenoje, bet ir gyvenime jau daugiau nei penkerius metus pora  Žygimantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė pripažįsta, kad per šiuos metus būta visko. Grupės „ZYGGA“ nariai save pristato kaip didelės romantikos ir meilių žodelių nepropaguojanti pora. „Dainas kuria Žygis, o aš kartu su juo jas atlieku. Jeigu jis sugalvotų dainą parašyti asmeniškai man, nemanau, kad daina būtų labai jausminga“, – sako  G. Radžiūnaitė.

„Mes ne romantikai. Nėra labai dažnų apsikabinimų, bučinukų. Mes geriau pašiepsime vienas kitą… Mes esame kitokie“, – lnk.lt laidoje „Monikos užkulisiai“ kalbėjo grupės narė Gabija.

Kad ir kaip abu atlikėjai kalba apie savo asmenius santykius už scenos ribų, akivaizdu, kad pavyduliavimas vienas kitam retkarčiais pasireiškia. „Aš manau, kad tas mus ir laiko kaip porą. Jeigu kažkas atsitinka, mes iškart vienas kitam pasakome. Žinoma, yra buvę, kad išėjus į miestą ar klubą prie Gabijos kas nors pradeda piktybiškai lįsti. Faktas, kad man tai nepatinka“, – atskleidė Žygimantas.

Paklaustas, ar kada nors yra gynęs Gabiją nuo gerbėjų ir įsivėlęs į muštynių incidentą, Žygimantas iškart pasiteiravo:  „O ar šią laidą žiūrės policija?“.

Ką daryti jaunam atlikėjui, kuris nori tapti žinomas? Nuo ko pradėti? Atlikėjai laidoje papasakos, nuo ko prasidėjo jų svajonių išsipildymas, ką jiedu turėjo praeiti, kas buvo lengviausia ir ką jie suplanavo ateičiai. Visus atsakymus sužinokite jau dabar – „Monikos užkulisiuose“ per lnk.lt

https://lnk.lt/video/monikos-uzkulisiai-su-grupe-zygga-/118738


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: