Laisvalaikis - ŽMONĖS - 2020-09-02

Intriguojančią gimtadienio temą išsirinkęs Naglis Bierancas: “Šventė viršijo visus mano lūkesčius”

Ne kartą viešai prisipažinęs nemėgstąs organizuoti savo gimtadienių socialinių tinklų žvaigždė, fotografas ir šokėjas Naglis Bierancas 33 – ąją sukaktį sutiko su trenksmu.

“Tai buvo geriausias visų laikų gimtadienis! Jis nustebino ir viršijo visus mano lūkesčius! Su draugais iki šiol nebegyvename patirtais įspūdžiais!“, – emocijų neslėpė šventės kaltininkas.

Rugpjūčio viduryje N. Bierancas sulaukė žinomo šokėjo, privačių vakarėlių rengėjo ir „Tiger room“ įkūrėjo Martyno Malakausko pasiūlymo svarbią sukaktį paminėti Klaipėdoje.

„Kai Martynas pasakojo, kokias idėjas galima įgyvendinti „Tiger room“, iš pradžių sunkiai tuo patikėjau. Vis pagalvodavau – „Tikrai? Ir taip gali būti čia, Lietuvoje?“. Bet mane labai intrigavo neatrasta švenčių vieta ir organizatorių požiūris. Galėjau rinktis kokią tik noriu temą – nuo raudonojo kilimo iki fetišo. Pastarąją ir pasirinkau!“, – su šypsena pasakojo pašnekovas.

Tam, kad pateks į „Freak fetish Show“, su didžiuliu entuziazmu pritarė ir N. Bieranco svečiai.

Pakiliai nusiteikusi kompanija šventės dieną limuzinu išvyko iš Vilniaus į Klaipėdą bei apsistojo viešbutyje, kuriame ir yra įsikūręs „Tiger room“.

„Viskas buvo kitaip. Ir tai, kad vykome limuzinu, ir tai, kad šventėme ne sostinėje, o uostamiestyje, ir tai, kokį aprangos kodą pasirinkome… Mano spintoje ilgokai buvo užsigulėjusios lateksinės kelnės – vis nerasdavau tinkamos progos jas užsidėti. Ir štai! Ji pasitaikė!”, – sakė N. Bierancas.

Jo teigimu, buvo labai patogu, kad, vilkint daugelį galinčius šokiruoti drabužius, nereikėjo “keliauti” po visą Klaipėdą – gimtadienio dalyviai iš savo kambarių tiesiog nusileido į “Tiger room”. Čia N. Bierancą ir jo svečius pasitiko vakarėlio temą paaštrinusios dekoracijos bei atitinkamai pasipuošę “Diamond Soul Factory” komandos nariai.

“Buvo nerealiai fainai! Viskas atrodė tikrai neįtikėtinai! Džiaugiausi, kad nežinojau visų Martyno sugalvotų staigmenų, todėl per vakarą nustebau ne kartą“, – pasakojo N. Bierancas.

Dovanų sukaktuvininkas išpakuoti neskubėjo – jam rūpėjo ne jos, o kad svečiams viskas patiktų. N. Bierancas patikino – draugai žinojo, ko jam reikėjo ar kas džiugina, todėl šįkart dovanojo labai mielus dalykus. Pavyzdžiui, galimybę susikurti kvepalus kartu su profesionaliu parfumeriu, papuošalus, čekį saulės akiniams.

Ankstesniais metais N. Bierancas yra gavęs šuolį su parašiutu ir net kelis kuponus, suteikiančius  „teisę“ pasimėgauti laisvu kritimu su guma.

„Nesu didelis tokių pramogų gerbėjas ir apskritai – dauguma mūsų dovanų čekių niekada nepanaudojame, nes juos pamirštame“, – sakė sukaktuvininkas.

Įprastai N. Bierancas gimtadienių nešvenčia, nes nenori užsiimti jų organizavimu.

„Tiesiog pranešu bičiuliams, kur tą dieną vakarosiu ir kas nori prisijungia“, – kalbėjo pašnekovas.

Audringiau jis paminėjo 31 – ąjį ir šį, 33 – ąjį gimtadienį.

„Sakoma, kad tokią sukaktį reikia švęsti baltai. Na, o mes atšventėme juodai!“, – juokavo N. Bierancas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: