Intriguojanti naujiena: Kaune išskirtinė kavinė laikui su gyvūnais

Mindaugas Jonušas

 Jauki kavinė, esanti pačioje Kauno  širdyje, netoli Soboro, ne tik svetinga kiekvienam atėjusiam, tačiau kaip niekur kitur – svetingiausia gyvūnams. Čia pavalgyti užsukusiems žmonėms nereikia sukti galvos, kur palikti savo augintinius, kol šeima mėgaujasi bendrai leidžiamu laiku ir skaniu maistu – gyvūnams įrengta jauki, jų poreikius atitinkanti erdvė.

Šios kavinės dalininkė Kristina Jančauskienė įsitkinusi, kad mūsų šalyje senai brendo poreikis tokios kavinės atsiradimui, mat, šuniukas senai jau laikomas tolygiu šeimos nariu, kuriam irgi reikia sudaryti tinkamą laiką mėgautis bendru laiku su šeimininkais. Apie netikėtos kavinės atsiradimo istoriją bei intriguojančias naujienas Kristina Jančauskienė dalinosi naujiena su mūsų skaitytojams.

 Nuo ko prasidėjo jūsų veikla kavinėje?

Kavinėje veikla prasidėjo labai netikėtai…Vieną gražią vasaros dieną užsukome su dukra, pas draugę į kavinę pavalgyti ir tuo pačiu aplankyti.

Smagiai besišnekučiuojant ji prasitarė, kad rado didesnes patalpas naujai kavinei, kad vienai būtų per sunku atidaryti naują maitinimo įstaigą ir   juokais užklausė, gal aš su šeimyna norėčiau prisijungti. Viskas vyko labai spontaniškai, pasakiau, kad reikia pasitart su  šeima.

Vakare papasakojau vyrui ir ta mintis jam pasirodė puiki. Tai dar labiau palengvino mano apsisprendimą. Gyvenime  tikrai niekas nevyksta  beprasmiškai! Žinoma, buvo sunku palikti buvusią darbovietę, bet jau norėjome permainų gyvenime. Ir štai kaip kardinaliai viskas pasikeitė! Net ir po šiai dienai jaučiuosi tarsi pasakoj!.

Ką netikėto  atradote, pradėjusi naują veiklą ?

Esu perfekcionistė. Jeigu dirbu, tai mano atsidavimas būna maksimalus. Tiek artimieji, tiek ir draugai, jau senai sakė, kad turiu verslininkės bruožų. Mėginau keletą veiklų, bet taip ir nepavyko savęs realizuoti jose. Bet laikui bėgant pastebėjau, kad maisto gamyba vis labiau ir labiau mane traukė.

 Ir štai kas buvo pasiekta iš viso šito! Kavinė – tai tarytum mano nuolat atliekamas asmenybės testas. Atrandu save iš naujo. Jaučiu kaip keičiasi ir formuojasi nauji įpročiai ir atsiskleidžia nepažintos savybės. Labiausiai patinka bendrauti su klientais, kaip su senais pažįstamais, bičiuliais. Ne vien maistas turi būti skanus! Jeigu nebus draugiško ir nuoširdaus bendravimo, tai į kavinę  nelabai kas norės užsukti.  Netikėjau, kad taip gali skaudėti vakarais veidą nuo šypsenos, nes be jos – nė dienos!

Jūsų unikali kavinė – draugiška gyvūnams, papasakokite apie tai plačiau?

Aš labai myliu gyvūnus. Kaip žinia, juk tikrai mažai kavinių, kurios įsileidžia augintinius. Daugumai tai dažniausiai tampa galvos  skausmu, ir štai – sugalvojom, kaip visa tai palengvinti! Turim jaukią terasą, vasaros metu joje klientai būna su savo augintiniais, o va šaltuoju metu, viduje turim jiems atskirą, jaukią salytę! Tai labai puiki išeitis visiems. Ypatingai tiems, kurie bijo augintinių ir jaučiasi labai nepatogiai prie jų.

Tad iki atidarymo gavome apie tai įspėjantį lipduką ir  sukūrėme internetinę svetainę.  Labai džiaugiamės, kad mūsų aplinka labai palanki mūsų žavingiems keturkojams!

Kodėl reikalingos tokio tipo kavinės mūsų šalyje?

Nes tikrai tai yra problema, kuomet išėję pasivaikščioti su augintiniu, ir tarkim, užsimanę papietauti, žmonės neturi, kur palikti jų.Tuomet turi grįžti namo ir palikti. O štai dabar tai nėra problema! Ateina pas mus, jaukiai įsitaiso ir leidžia smagiai laiką!  Augintinis negali būti kaip problema. Mums tai labai svarbu ir tuo pasirūpinome.

Ko dar be draugiškumo gyvūnams galima tikėtis?

Mums labai svarbi klientų nuomonė. Smagu, kai susibičiuliaujam, ir sulaukiam tiek naudingų patarimų ir pasiūlymų! Klientai mums kaip draugai. Bendravimas su jais labai padeda mūsų veiklai ir plėtrai. Kyla labai daug įvairiausių idėjų ir planų, kuriuos realizuojam. Skanus maistas, jauki aplinka, šypsena, bendravimas ir didėjantis nuolatinių klientų ratas – TAI MŪSŲ TIKSLAS!

Po jūsų kavinės skliautais nutinka daugybė gražių istorijų pasidalinkite su mūsų skaitytojais?

Šita kavinė sujungė tris šeimas. Joje gaminami ne tik lietuviški, bet ir autentiški sakartvalietiški patiekalai. Tapome kaip viena, labai didelė šeima. Bendraujam atvirai, kalbamės apie viską, nesvarbu, ar tai būtų teigiami dalykai, ar ne. Smagu, kai klientams galim  pasiūlyti tikrai išskirtinį meniu!

Daugelis labai pamėgo sakartvalietišką limonadą, kurio skonis daugeliui primena vaikystę. Smagu, kai partnerystė ir bendradarbiavimas atneša tiek daug gerų emocijų!

Ar kurti verslą mūsų šalyje saugu?

Saugu, bet konkurencija tiesiog milžiniška! Pirmiausia turi išsigryninti save, ar esi pakankamai verslus. Po to daug vizualizuoji mintyse, turi pajusti, kas tinkama. Ir galiausiai visa tai paversti realybe. Gal ir skamba paprastai, bet, tik susidūrus realybėje, pajunti, kaip yra iš tikrųjų.

Kokią kavinę matote po penkerių metų?

Manau, kad turėsim dar vieną kavinę, įvairesnį meniu, didesnę pasiūlą. Taip pat savo gausų būrį klientų, tiek naujų, tiek nuolatinių.

Daug visko esam numatę, bet pakviesim po penkerių metų,  pakalbėsime apie pasikeitimus, naujoves, sumanymus.

Jūsų linkėjimai skaitytojams?

Gyvenimas- tik vienas, tad pabandykime pragyventi kiekvieną dieną taip, kad vakarykštė diena mirtų iš pavydo. Realizuok tai, apie ką senai svajojai, nepasiduok abejonėms ar pesimizmui. Mažiau klausykis nuomonių,  „kas labiau tau tinka”. Nes TIK TU PATS žinai geriausiai, kas tinkamiausia.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: