TV3 nuotr.

Intriguojanti vasaros premjera „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ sulaukė milžiniško susidomėjimo: dalyviais tapti panoro daugiau nei 2000 lietuvių

Jau visai netrukus TV3 ir Go3 žiūrovų laukia karščiausia vasaros premjera – nuotykių realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“. Keturias savaites iš eilės 10 projekto dalyvių gyvens prabangioje viloje Tenerifėje, megs pažintis su kitais bendraminčiais, mėgausis įspūdingais salos vaizdais bei nerūpestingu ir tiesiog pavydėtinu gyvenimu. Bent iki tol, kol nebus atskleista pagrindinė realybės šou intriga…

Pro žiūrovų akis nepraslys niekas – realybės šou dalyviai prabangioje viloje bus stebimi 24 valandas, 7 dienas per savaitę. Go3 žiūrovai turės galimybę nepraleisti nė vienos svarbios jų gyvenimo Tenerifėje akimirkos, o TV3 televizijos eteryje nuo pirmadienio iki ketvirtadienio visų lauks ypatingos realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ laidos. Jų metu bus aptariami pagrindiniai dalyvių gyvenimo akcentai, tarp jų besimezgančios intrigos, specialūs interviu, užduotys, atvirumo bei… išlikimo vakarai.  

Šou nė neprasidėjęs sulaukė milžiniško susidomėjimo. Daugiau nei prieš mėnesį paskelbus atranką į  šį projektą, naujomis pažintimis ir Tenerifėje siūlomais nuotykiais susidomėjo ir šį iššūkį priimti nusprendė virš 2000 kandidatų! Tačiau laimė nusišypsojo tik dešimčiai išskirtinių dalyvių – projekte iš viso dalyvaus 5 merginos ir 5 vaikinai.

Jauni, charizmatiški, veržlūs ir bebaimiai – taip galima apibūdinti „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyvius. Kiekvienas realybės šou dalyvis užburia savo įspūdinga išvaizda, unikalumu, kiekvienas turi savitą humorą jausmą ir požiūrį į gyvenimą.

Realybės šou anonsas: https://bit.ly/3vMCFry

Ir nors dalyviai lepinsis pavydėtina vasara Tenerifėje, analogų pasaulyje neturinčio realybės šou kūrėjai atskleidžia, kad pasiruošimas didžiajam vasaros nuotykiui prasidėjo kur kas anksčiau – dar  tada, kai nebuvo nutirpęs sniegas. Iki šiol didesnė nei 30-ies žmonių komanda kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro dirba tam, kad tiek realybės šou dalyviai, tiek ir televizijos žiūrovai gautų kuo įspūdingesnę patirtį.

Skaičiuojama, kad į Tenerifėje esančią vilą gabenama technika sveria net 1,5 tonos! O daugiau nei kilometras įvairiausių laidų, 20 filmavimo kamerų, režisieriaus ir garso pultai yra tik dalis įrangos, keliaujančios į Tenerifę.

O štai atrankos į realybės šou vyko ten, kur nors trumpai galima pasimėgauti alsuojančia vasara ir tropikais – „Vichy“ vandens parke. Čia pat buvo rengiama dalyvių fotosesija bei intriguojančio įvaizdinio klipo filmavimo darbai. Tikriausiai daug kas čia pastebėjo ir paslaptingąją porą, besilinksminančius jaunuolius stebinčią pro langą. Tačiau nei kas yra prabangiosios Tenerifės vilos šeimininkai, nei kas yra tie 10 išskirtinių jaunuolių, tapusių realybės šou dalyviais, kol kas dar neatskleidžiama…

Kas nutiks tada, kai visi jie turės sugyventi po vienu stogu, įveikti kasdienius iššūkius ir netikėtai užklupusias užduotis? Kaip jie elgsis, kai išgirs visas realybės šou taisykles? Visa tai paaiškės jau netrukus.

„(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – nuo gegužės 30 d. pirmadieniais-ketvirtadieniais per TV3 ir visą parą per Go3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: