Linos Kovalevskienės nuotr.

Investuotojų kvietimu – kelionė į Italiją

Šių metų vasario mėnesį aukciono būdu Ignalinos rajone, Kaniūkų kaime, buvo išnuomotas daugiau nei  4,5 hektaro kitos paskirties pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos žemės sklypas. Sklypą išsinuomoję investuotojai (UAB SBSUN) planuoja per dvejus metus pastatyti mėsos gaminių įmonę ir įkurti maždaug 50 darbo vietų.

Italijos mėsos produktų gamybos įmonės ,,Salumificio Fusetti Srl“ atstovai buvo atvykę į Lietuvą, pabuvojo Ignalinos rajone, aptarė planuojamas statybas ir ignaliniečius pakvietė į Italiją susipažinti su įmonės veikla.  Netoli Milano esančiame Castell Arquato miestelyje balandžio 11-13 d. lankėsi Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė, Urbanistikos ir infrastruktūros  skyriaus vedėja Ramunė Slapšienė bei  Investicijų, planavimo ir turto valdymo skyriaus vedėjas Rytis Kajėnas. Jie apžiūrėjo kelias minėtos įmonės gamyklas, susipažino su modernia gamybos technologija, ilgai trunkančiu natūraliu mėsos brandinimu, vytinimu.

Pagrindinės įmonės veikla yra aukščiausios kokybės šaltų mėsos produktų gamyba, mėsos perdirbimas bei prekyba. Įmonė daugelį metų produktus gamina, laikydamasi tradicijų, bendradarbiaudama tik su pažangiausiais augintojais, todėl vartotojams siūlo pačios aukščiausios kokybės gaminius, kurie pristatomi pirkėjui naudojantis moderniomis informacinėmis technologijomis. Tikimasi, kad Ignalinos rajone planuojamas įgyvendinti projektas atneš didelę naudą vietos bendruomenei: naujos darbo vietos, palankesnė aplinka, investicinis srautas į rajono biudžetą. Šiuo metu projektas yra parengtas skaitmeninėje formoje, planuojamas išsamus jo pristatymas lietuvių kalba ir investuotojų susitikimas su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovais.

Parengė Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: